"Це як потрапити в Західний Берлін": Полонені бойовики "ЛДНР" відмовляються від обміну

Бойовики "ЛДНР", які потрапили в полон, відмовляються від обміну і хочуть залишитися на підконтрольній Україні території, передають Патріоти України.

Про це ідемо йдеться в матеріалі блогера Володимира Золкіна на YouTube. В рамках проекту Шукай своїх він опублікував інтерв'ю з низкою полонених бойовиків, які не погоджуються на обмін і повернення в ОРДЛО.

Молоді люди зізналися про те, що до лав бойовиків були мобілізовані не з власної волі. Вони кажуть, що на фронт їх відправили в результаті погроз і залякування через територію Росії і стверджують, що не брали участі в бойових діях. А здалися при першій нагоді.

Щонайменше, четверо "мобілізованих" з ОРДЛО, які потрапили в полон до Збройних сил України на Харківщині, відмовляються від обміну і хочуть залишитися на підконтрольній Україні території. Полонені кажуть, що не вступали в бій, а спостерігали за ситуацією, а згодом були захоплені бійцями терроборони.

ЗСУ посляться! США хочуть передати танки Abrams в Україну швидше, ніж планувалося, - Білий дім

вівторок, 21 березень 2023, 16:38

США планують прискорити процес передачі Україні танків Abrams. І робота над цим вже ведеться, передають Патріоти України з посиланням на заяву координатора зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки при Білому домі Джона Кірбі. За його слов...

Ключове завдання: ЗСУ підуть у наступ на двох напрямках для прориву "коридору" до Криму, - Bild

вівторок, 21 березень 2023, 15:59

Навесні-влітку 2023 року очікується контрнаступ Збройних сил України, а найближчі шість місяців у війні стануть вирішальними. На сьогодні триває підготовка ЗСУ до вирішальних контрнаступальних дій. Про це в інтерв'ю Bild повідомив високопоставлений чин...