"Це як потрапити в Західний Берлін": Полонені бойовики "ЛДНР" відмовляються від обміну

Бойовики "ЛДНР", які потрапили в полон, відмовляються від обміну і хочуть залишитися на підконтрольній Україні території, передають Патріоти України.

Про це ідемо йдеться в матеріалі блогера Володимира Золкіна на YouTube. В рамках проекту Шукай своїх він опублікував інтерв'ю з низкою полонених бойовиків, які не погоджуються на обмін і повернення в ОРДЛО.

Молоді люди зізналися про те, що до лав бойовиків були мобілізовані не з власної волі. Вони кажуть, що на фронт їх відправили в результаті погроз і залякування через територію Росії і стверджують, що не брали участі в бойових діях. А здалися при першій нагоді.

Щонайменше, четверо "мобілізованих" з ОРДЛО, які потрапили в полон до Збройних сил України на Харківщині, відмовляються від обміну і хочуть залишитися на підконтрольній Україні території. Полонені кажуть, що не вступали в бій, а спостерігали за ситуацією, а згодом були захоплені бійцями терроборони.

"Не треба наражати себе на ризик втягування у війну": Президент Болгарії проти прискореного вступу України у НАТО

понеділок, 3 жовтень 2022, 21:14

Президент Болгарії Румен Радєв відмовився приєднуватися до заяви президентів дев’яти держав Центрально-Східної Європи, де засуджується анексія українських територій Росією та підтримується вступ України у НАТО. Такий коментар Радєва у понеділок, 3 жовт...

Розстріл колони людей на Харківщині: Перевізника, який організував поїздку, вбили наступного дня

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:59

Перевізника, який взявся за гроші організувати евакуацію людей із Куп'янського району, убили після 25 вересня. Хто це зробив, російські окупанти або рідні загиблих, невідомо. Перевізник продавав місця в евакуаційній колоні за 6000 гривень. У цій колоні...