"Це як середній палець в обличчя решті світу": У Норвегії розкритикували форму збірної Росії на Олімпіаді в Токіо

У Норвегії розкритикували форму збірної Росії, в якій команда виступатиме на Олімпійських іграх в Токіо, повідомляють Патріоти України з посиланням на NRK.

«Це як середній палець в обличчя решті світу. Цією колекцією Росія насміхається над рештою світу зі схвалення усміхненого МОК», - заявив коментатор NRK Ян Петтер Салтведт. На переконання чоловіка, Міжнародний олімпійський комітет не повинен був дозволяти екіпіровку в кольорах прапора.

З думкою коментатора погодився генеральний директор антидопінгового агентства Норвегії Андерс Сульхейм. Він застеріг, що російські спортсмени змагатимуться так само, як і раніше, тільки під іншою назвою, не дивлячись на санкції. «Це сумно для подальшої антидопінгової роботи», - підсумував Салтведт.

Форма збірної Росії для Ігор в Токіо була представлена 14 квітня компанією ZASPORT. Підкреслювалося, що на екіпіровці дозволено використовувати кольори триколора, але поруч зі словом «Росія» обов'язково має бути написано «нейтральні атлети».

Нагадаємо, у грудні 2020-го Спортивний арбітражний суд затвердив дворічну заборону російським спортсменам на виступ під прапором країни на міжнародних стартах, таких як чемпіонати світу чи Олімпійські ігри. Протягом цього терміну Росія також не має права проводити подібні змагання. Олімпіада в Токіо пройде з 23 липня по 8 серпня.

"Ми повинні бути обережнішими сьогодні": Американський дипломат пояснив, чому НАТО зволікає з наданням Україні ПДЧ

понеділок, 17 травень 2021, 0:19

У НАТО, ймовірно, побоюються спровокувати агресію з боку Росії, тому зволікають надавати Україні та Грузії План дії щодо членства. Однак саме невпевненість Альянсу дає РФ "помилкове відчуття, що вона має право постійного вето на євроатлантичне майбутнє...

"Нє всьо так адназначна!": Чеський президент заявив, що "склади у Врбетіце підірвали свої"

понеділок, 17 травень 2021, 0:00

"Чеському президенту Земану виявилось замало масових протестів - він знов взявся озвучувати тези "ГРУ РФ не винна". Мовляв, збройні склади у Врбетіце підірвали свої ж, щоб "приховати нестачу боєприпасів", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на ...