"Це єдина тема": Жданов пояснив, навіщо Путін знову повернувся до ядерних погроз

Жданов пояснив, навіщо Путін знову повернувся до ядерних погроз

Військовий експерт Олег Жданов пояснив, навіщо російський диктатор Путін знову повернувся до ядерних погроз, передають Патріоти України.

"У нього просто немає виходу. Це єдина тема, яка ще може бентежити захід стосовно РФ і стосовно особисто Путіна. Тому він її піднімає. У більшості країн світу, зокрема і великої сімки G-7, я думаю, що і у більшості країн G-20 чи вже G-19, вони його списали. Вони розуміють, до чого веде Росія. Тому він і повертає ці теми", - пояснює експерт.

Водночас Жданов зазначає, що ядерна риторика очільника Кремля змінилася, оскільки він заявив, що Росія першою ніколи не застосує ядерну зброю, а лише у відповідь.

"Якщо ти першим не збираєшся, тоді навіщо ти піднімаєш цю тему. А тому, що це єдине, чим він може нагадати про себе світу", - наголошує військовий експерт.

Ядерні погрози Росії та нові "жести доброї волі": Експерт пояснив, до чого готується Кремль

четвер, 30 березень 2023, 9:30

Військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко вважає, що Кремль починає ядерний шантаж напередодні нових "жестів доброї волі". Про це він сказав в етері телеканалу FREEДОМ, передають Патріоти України. Коваленко пригада...

"Це буде суїцидальний крок": Розвідка не виключає можливості повторного нападу Путіна на Київ

четвер, 30 березень 2023, 9:28

У воєнній розвідці не виключають, що армія Путіна може спробувати знову піти на Київ, але цей сценарій на зараз неможливий. Про це розповів речник ГУР Андрій Юсов в інтерв'ю для Gazeta, передають Патріоти України. "Кордон зміцнений. Система протиповітр...