
Новий наступ російських окупантів може розпочатися з Донецького напрямку. Там у найближчі місяці будуть найбільш гарячі точки фронту. Найінтенсивнішими бойові дії можуть бути в районах Бахмуту, Вугледару та Авдіївки. Таку думку висловив військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко в ефірі "24 каналу", передають Патріоти України.
Він наголосив, що Донецький напрямок – це єдиний плацдарм, на якому окупантам ще вдається підтримувати хоч якийсь темп наступальних дій.
У той же час Коваленко припускає, що росіяни не зможуть розпочати масштабний наступ на Луганському напрямку, у Запорізькій області чи на лівобережжі Херсонської області. На думку експерта, там загарбники можуть влаштувати лише імітацію наступу. За словами військового оглядача, боятися наступу з Білорусі поки що теж не варто, адже там окупанти не сформували ніякого ударного угруповання.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....