
Новий наступ російських окупантів може розпочатися з Донецького напрямку. Там у найближчі місяці будуть найбільш гарячі точки фронту. Найінтенсивнішими бойові дії можуть бути в районах Бахмуту, Вугледару та Авдіївки. Таку думку висловив військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко в ефірі "24 каналу", передають Патріоти України.
Він наголосив, що Донецький напрямок – це єдиний плацдарм, на якому окупантам ще вдається підтримувати хоч якийсь темп наступальних дій.
У той же час Коваленко припускає, що росіяни не зможуть розпочати масштабний наступ на Луганському напрямку, у Запорізькій області чи на лівобережжі Херсонської області. На думку експерта, там загарбники можуть влаштувати лише імітацію наступу. За словами військового оглядача, боятися наступу з Білорусі поки що теж не варто, адже там окупанти не сформували ніякого ударного угруповання.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...