"Це інцидент, а не система": Кулеба прокоментував відсутність допомоги Україні у бюджеті США

Підтримка України з боку США триватиме і надалі. На неї не вплине відсутність допомоги Києву у тимчасовому бюджеті, затвердженому Конгресом. Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, передають Патріоти України.

"Питання в тому, чи є те, що сталося в США, інцидентом або системою. Я думаю, це інцидент", – сказав він під час брифінгу перед засіданням ради міністрів ЄС в Києві.

Робота зі США триває

За його словами, Україна веде дуже ретельні дискусії з обома партіями Конгресу, демократами та республіканцями. На тлі можливого "шотдауну" рішення було прийняте таким, як воно є.

"Але ми продовжуємо роботу з обома партіями Конгресу, щоб це не повторилося за жодних обставин", – повідомив глава МЗС.

Дипломат наголосив: у Києві не відчувають, що підтримка з боку США розбилася, бо США розуміють, що на кону в Україні набагато більше, ніж сама Україна. Мова йде про стабільність та передбачуваність у світі. "І тому я вірю, що ми зможемо знайти потрібні рішення", – додав він.

"Треба давати здачу": Недобитий українськими диверсантами зрадник Царьов знов занервував після ліквідації свого собрата Киви

четвер, 7 грудень 2023, 8:56

Запроданець щиро сподівається, що недоімперії витрачатиме додатково дефіцитні ресурси, щоб рятувати вже використаний непотріб, як він та інші третьосортні перебіжчики-безділтники. Колишній нардеп Олег Царьов прокоментував ліквідацію екснардепа-зрадника...