"Це його пряма відповідальність": Військовий прокоментував "розбірки" Залужного, Сирського та Зеленського і вказав на велику проблему

Начальник штабу бригади НГУ "Азов" Богдан "Тавр" Кротевич в інтерв'ю Наталії Мосейчук оцінив "розбірки" Залужного, Сирського та Зеленського та натякнув, до чого чвари довели Україну, передають Патріоти України.

Він висловився, що не можна закидати саме Зеленському відсутність другої чи третьої лінії оборони або фронтові провали, адже це не його компетенція. Винні "Головнокомандувачі", саме за ними - фронтові рішення, акцентував він.

"В ситуації з президентом я вважаю, і мені це дуже не подобається, що коли президенту закидають, чому немає другої лінії оборони, або третьої, або чому на той чи інший напрямок почалися наступальні дії - я вважаю, що це недоцільна критика", - акцентував він.

Наразі усі Бредлі, Леопарди, Абрамси, або скоро вже F-16 - одноосібна заслуга комунікації Зеленського з Заходом. "Це заслуга зовнішньої політики, яку повністю на себе взяв Президент України. І, до речі, я вважаю, що це правильно", - сказав "Тавр".

Водночас українські генерали провалили внутрішню комунікацію із суспільством. "Це факт. Я на це дивлюся, і мені це все не подобається. Але, довели до цього… Я не хочу нікого ображати, проте треба пам’ятати, яка військова верхівка була до цього. І не обходити постійно їх, треба брати на себе відповідальність. І покладати відповідальність на військових за військові "провтики"", - пояснив свою думку Богдан.

За його словами, якщо надалі військове керівництво буде воювати "у лоба" та не демонструвати гнучкість, тоді можна буде чесно казати: "Головнокомандувач - винен".

"Якщо далі не буде ніяких маневрів, ми знову будемо впиратися от так лоб в лоб, то можна буде сказати: "Головнокомандувач - винен". Тому, що він несе відповідальність за бойові дії на фронті. Це його пряма відповідальність. До речі, не міністра оборони теж. Міністр оборони - це здебільшого логістика: дістати, привезти. Воює Головнокомандувач. Не Верховний Головнокомандувач, не міністр оборони, а Головнокомандувач. Він відповідає за всю лінію. Далі в нього є заступники, командувачі ОСУВів, командувачі ОТУ, командувачі ТГрів, і, безпосередньо, комбриг, який бере участь у бойових діях", - наголосив "Тавр".

Він позитивно ставиться до того, що час від часу "високі" генерали все ж таки заїжджають "на передок". "І навіть президент насправді їздить по "передку". Це треба робити. Чи треба ставити задачі? Певно, що коли ситуація патова, і військово-політичне керівництво вважає, що цей напрямок надважливий, то, мабуть, Головнокомандувач поїде на цю бригаду. Я не скажу, повинен він чи ні, але він, скоріш за все, поїде туди", - резюмував він.

Українська артилерія працює вже на повну силу: У ЗСУ розповіли про зміни на фронті

неділя, 23 червень 2024, 0:30

Росіяни намагаються провести ротацію на Харківському напрямку . Можливості української артилерії на фронті суттєво посилилися останнім часом. Наразі у плані засобів ураження на лінії зіткнення досягнуто певного паритету. . Про це розповів речник опер...

Історичне рішення США зірвало потужний наступ Путіна: 90 тисяч росіян готувались вдертися до України, але вчасно отримали по зубах - Associated Press

неділя, 23 червень 2024, 0:15

Сили оборони України знищували цілі колони ворожих військ, що висувались до державного кордону, щоб увірватися до Харківщини. Понад 90 тисяч російських військових готувалися до нового наступу на територію України в той час, коли США дозволили ЗСУ вико...