"Це котел": Щойно мобілізовані росіяни вже затиснуті на Херсонщині між ЗСУ та Дніпром

У оперативному командуванні "Південь" розповіли, що мобілізованих після 21 вересня росіян вже почали використовувати на півдні України як гарматне м’ясо, передають Патріоти України.

Щойно мобілізовані росіяни погано підготовлені, тому слугують для російського військового командування лише гарматним м’ясом.

Про це розповіла начальниця об'єднаного координаційного пресцентру сил оборони Півдня Наталя Гуменюк на брифінгу 6 жовтня.

"Так, вже є факти появи на нашій ділянці так званих "свіжих мобілізованих", однак не свіжих за якістю. Вони не дуже підготовлені і скоріше виконують роль гарматного м’яса", - сказала вона.

За словами Гуменюк, військове керівництво РФ найбільше покладається на повітрянодесантні війська, яких вділося зібрати чимало.

Гуменюк наголосила, що на півдні окупанти затиснуті між українськими підрозділами та правим берегом Дніпра: "якщо будуть критично порушені їхні можливості перебратися на інший берег – це котел".

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 2 квітня

неділя, 2 квітень 2023, 8:03

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 02.04.23 складають:

"Несе дуже потужний заряд": Гуменюк розповіла про небезпеку ударів керованими авіаційними бомбами

неділя, 2 квітень 2023, 7:56

Російські загарбники змінили тактику ударів через зменшення запасів ракет. Окупанти вже не можуть завдавати масовані ракетні удари по Україні у такій кількості, як раніше, тож вони часто вони використовують керовані авіаційні бомби. Про це в ефірі "Апо...