"Це критичні точки": Адмірал ВМС попередив Україну про нову загрозу з Криму

Росія посилила свою військову присутність у Чорноморському регіоні, і на даний момент ситуація там складається небезпечна. Про це попередив командувач ВМС ЗСУ адмірал Ігор Воронченко, передають Патріоти України.

"Станом на сьогоднішній день ситуація в сфері безпеки в Чорноморському регіоні залишається нестабільною, і тенденції до її поліпшення, на жаль, немає ... Придністров'я, Крим, Донбас, Осетія і Абхазія – це критичні точки, на які спирається РФ, і фокусується вся увага для перекидання і проекції сили на Середземномор'ї і Східну частину планети. Обмеження доступу для конкурентів в світі – це завдання Кремля", – пояснив військовий.

Воронченко зазначив, що РФ створила військову загрозу для України в Чорному морі, переозброїти за шість років весь корабельний склад. Також в окупованому Криму росіяни розмістили сім підводних човнів.

"Замість 29 кораблів вже – 42, з них 12 є носіями ракетної зброї. Сумарний залп на сьогоднішній день ракетами "Калібр" становить 72 пуску, а якщо вважати і Каспійську флотилію, і береговий компонент – комплекси "Бастіон" та "Бал", – то він становить приблизно 120 ракет. А до 2022 року цей сумарний залп, за нашими прогнозами, буде доведений до 168 пусків", – припустив адмірал.

Крім тог, з відкриттям Турецького потоку Росія встановила гідроакустичні станції вздовж усього Турецького потоку і "бачить, що робиться під водою". Аналогічний кордон вона створила з Тарханкуту, встановивши тотальний наглядова контроль за судами, які йдуть в порти Чорного моря України.

На лівійську авіабазу прибули російські винищувачі, - американські військові

середа, 27 травень 2020, 23:51

Міністр закордонних справ Франції Жан-Ів ле Дріан зазначив в середу, що ситуація в Лівії викликає велике занепокоєння, і попередив, що в країні повторюється сирійський сценарій. Російські військові на винищувачах МіГ-29 і Су-24 прибули на лівійську аві...

Шредер дарма старався: Меркель виступила за збереження санкцій проти Росії

середа, 27 травень 2020, 23:15

За словами Ангели Меркель, порушення фундаментальних правил міжнародного права необхідно називати своїми іменами. Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що політику санкцій щодо Російської Федерації необхідно зберегти. При цьому вона додала, що діал...