"Це критичні точки": Адмірал ВМС попередив Україну про нову загрозу з Криму

Росія посилила свою військову присутність у Чорноморському регіоні, і на даний момент ситуація там складається небезпечна. Про це попередив командувач ВМС ЗСУ адмірал Ігор Воронченко, передають Патріоти України.

"Станом на сьогоднішній день ситуація в сфері безпеки в Чорноморському регіоні залишається нестабільною, і тенденції до її поліпшення, на жаль, немає ... Придністров'я, Крим, Донбас, Осетія і Абхазія – це критичні точки, на які спирається РФ, і фокусується вся увага для перекидання і проекції сили на Середземномор'ї і Східну частину планети. Обмеження доступу для конкурентів в світі – це завдання Кремля", – пояснив військовий.

Воронченко зазначив, що РФ створила військову загрозу для України в Чорному морі, переозброїти за шість років весь корабельний склад. Також в окупованому Криму росіяни розмістили сім підводних човнів.

"Замість 29 кораблів вже – 42, з них 12 є носіями ракетної зброї. Сумарний залп на сьогоднішній день ракетами "Калібр" становить 72 пуску, а якщо вважати і Каспійську флотилію, і береговий компонент – комплекси "Бастіон" та "Бал", – то він становить приблизно 120 ракет. А до 2022 року цей сумарний залп, за нашими прогнозами, буде доведений до 168 пусків", – припустив адмірал.

Крім тог, з відкриттям Турецького потоку Росія встановила гідроакустичні станції вздовж усього Турецького потоку і "бачить, що робиться під водою". Аналогічний кордон вона створила з Тарханкуту, встановивши тотальний наглядова контроль за судами, які йдуть в порти Чорного моря України.

ВПК Путіна не отримає важливу сировину: Ракети знищили завод у Бєлгородській області, залишились самі руїни

вівторок, 23 червень 2026, 14:56

У Бєлгородській області РФ 23 червня здіснено ракетну атаку на крейдяний завод, передають Патріоти України з посиланням на Телеграм-канал ASTRA. Стверджується, що удар стався по Олексіївському крейдяному заводу – одному з найбільших промислових підприє...

Протиправна ставка на корупційну "конячку" Орбана підвела: Генпрокурора Угорщини відправляють у відставку через скандальні дії у справі з Ощадбанком - ЗМІ

вівторок, 23 червень 2026, 14:32

Генеральний прокурор Угорщини Габор Балінт Надь може подати у відставку через справу з українським Ощадбанком. Про це повідомляє угорське видання HVG, посилаючись на заяву прем'єр-міністра Угорщини Петера Мадяра, передають Патріоти України. За словам...