"Це критичні точки": Адмірал ВМС попередив Україну про нову загрозу з Криму

Росія посилила свою військову присутність у Чорноморському регіоні, і на даний момент ситуація там складається небезпечна. Про це попередив командувач ВМС ЗСУ адмірал Ігор Воронченко, передають Патріоти України.

"Станом на сьогоднішній день ситуація в сфері безпеки в Чорноморському регіоні залишається нестабільною, і тенденції до її поліпшення, на жаль, немає ... Придністров'я, Крим, Донбас, Осетія і Абхазія – це критичні точки, на які спирається РФ, і фокусується вся увага для перекидання і проекції сили на Середземномор'ї і Східну частину планети. Обмеження доступу для конкурентів в світі – це завдання Кремля", – пояснив військовий.

Воронченко зазначив, що РФ створила військову загрозу для України в Чорному морі, переозброїти за шість років весь корабельний склад. Також в окупованому Криму росіяни розмістили сім підводних човнів.

"Замість 29 кораблів вже – 42, з них 12 є носіями ракетної зброї. Сумарний залп на сьогоднішній день ракетами "Калібр" становить 72 пуску, а якщо вважати і Каспійську флотилію, і береговий компонент – комплекси "Бастіон" та "Бал", – то він становить приблизно 120 ракет. А до 2022 року цей сумарний залп, за нашими прогнозами, буде доведений до 168 пусків", – припустив адмірал.

Крім тог, з відкриттям Турецького потоку Росія встановила гідроакустичні станції вздовж усього Турецького потоку і "бачить, що робиться під водою". Аналогічний кордон вона створила з Тарханкуту, встановивши тотальний наглядова контроль за судами, які йдуть в порти Чорного моря України.

З архіву ПУ. Зеленського кинуть: "Кремлю потрібен крах України", - Портников

субота, 24 жовтень 2020, 19:30

"Після того, як українська делегація в Мінську погодилася з горезвісною "формулою Штайнмаєра", питань все одно залишилося більше, ніж відповідей. Хоча деякі відповіді можна дати вже сьогодні - і без Володимира Зеленського", - пише у своєму блозі 2 жовт...

"Нефартовый какой "Призрак" оказался: на Донбассе погиб очередной "полевой командир", - Казанський

субота, 24 жовтень 2020, 19:12

Олексій Марков народився у Москві, але чомусь вирішив, нібито Україна - це його земля. "На Донбассе погиб очередной полевой командир "ЛНР" – Алексей Марков из Москвы (типичный заблудившийся "шахтер")", - пише журналіст Денис Казанський на своїй сторінц...