"Це маніпуляція": Соціолог вказав на загрозу референдуму щодо Росії

Формально проведення подібного референдуму цілком законне.

Всеукраїнський референдум про формат переговорів із Росією недоцільний. Таку думку висловив головний науковий співробітник Інституту соціології НАН України Олександр Вишняк, передають Патріоти України.

"Ніякого сенсу ні зараз, ні будь-коли виносити це питання на референдум немає. Народ не компетентний у таких питаннях", — заявив він.

Соціолог зауважив, що "не уявляє", як можна коректно сформулювати питання такого референдуму. "Це все буде маніпулятивним". На його думку, "на референдум можна виносити домовленості, якщо вони досягнуті, щоб народ схвалив або відкинув їх. Але самі домовленості мають досягатися професіоналами".

Водночас Вишняк визнав: із формальної точки зору проведення подібного референдуму цілком законне. Таке рішення не суперечить Конституції України.

Джерело: Обозреватель

"Аваков проводить власну політичну операцію і має відразу дві мети": Арестович про розслідування вбивства Шеремета (відео)

субота, 14 грудень 2019, 14:44

Операція полягає в тому, щоб дискредитувати ветеранські та військові співтовариства. Аваков створив навколо Зеленського ситуацію, яка примусила президента зберегти Авакова у кріслі міністра МВС, або навіть підвищити його бюрократичними сходинками. Таку...

В гущу Трампгейту, або Знов буде весело: Зеленський зібрався із візитом у США

субота, 14 грудень 2019, 13:15

Оточення Трампа сподівається використати українського президента у відбитті імпічменту 45-му президенту США та дискредитації його ворогів "українським компроматом". Київ продовжує працювати над організацією повноцінного візиту президента Володимира Зел...