"Це мені Аллах дав": Журналісти-розслідувачі знайшли розкішну віллу Кадирова у Дубаї (фото)

Журналісти з'ясували, що очільник Чеченської республіки Рамзан Кадиров лише у 2021 – 2022 роках міг відвідувати Об'єднані Арабські Емірати 14 разів. Усі перельоти він здійснював на своєму розкішному літаку за 80 мільйонів доларів. Журналісти заявили, що розкішна вілла Кадирова розташована на відомій насипній пальмі Дубая Джумейра, інформують Патріоти України.

Такі висновки можна зробити зі світлин, які наближені до Кадирова юди регулярно публікували у соцмережах. Щоразу вони позначали одне і те ж саме місце – п'ятизірковий готель Zabeel Saray Royal Residences at Palm Jumeirah.

Вартість найдешевшого номеру у готелі – 700 доларів за добу. Вілли при готелі коштують майже 3 тисяч доларів за добу. На цій території також є і приватні вілли. Вілла Кадирова під номером 21 – одна з двох найбільших, має зручне усамітнене розташування.

Журналісти наголосили, що підтвердження цієї інформації отримали від трьох джерел. Ба більше, сам Кадиров має чимало світлин з вілли.

Звідки у Кадирова гроші на розкішний спосіб життя

Ще у 2011 році журналістам вдалося поставити главі Чечні питання про джерела його доходів, тоді Кадиров відповів: "Аллах дає. Не знаю. Звідкись беруться гроші".

Відтоді спосіб життя Кадирова лише покращувався, а подібні питання більше не повторювались. Додамо, що Кадирова вже давно називають маріонеткою Володимира Путіна, тож джерела про джерела його доходів не важко здогадатися.

У пеклі гості: ЗСУ ліквідували бойового попа РПЦ і всю колону "трьохсотих" окупантів (фото)

субота, 28 січень 2023, 7:56

На війні в Україні ліквідовано російського "бойового попа" з РПЦ Олександра Караулова разом з цілою пачкою інших окупантів під час евакуації "трьохсотих", передають Патріоти України. Згадка про знищення Караулова з'явилась у російських соцмережах. Коли...

Це буде вирок армії Путіна: Танки Abrams M1A2 перевершують за смертоносністю все, що РФ має на полі бою, - генерал США

субота, 28 січень 2023, 7:37

Україна отримає від США танки Abrams M1A2, які є модернізацією старіших M1A1. На відміну від модифікації А1, яка працює на аналоговій системі, А2 працює на цифровій, передають Патріоти України. Передачу цих танків Україні прокоментував виданню CNN і ге...