"Це мені Аллах дав": Журналісти-розслідувачі знайшли розкішну віллу Кадирова у Дубаї (фото)

Журналісти з'ясували, що очільник Чеченської республіки Рамзан Кадиров лише у 2021 – 2022 роках міг відвідувати Об'єднані Арабські Емірати 14 разів. Усі перельоти він здійснював на своєму розкішному літаку за 80 мільйонів доларів. Журналісти заявили, що розкішна вілла Кадирова розташована на відомій насипній пальмі Дубая Джумейра, інформують Патріоти України.

Такі висновки можна зробити зі світлин, які наближені до Кадирова юди регулярно публікували у соцмережах. Щоразу вони позначали одне і те ж саме місце – п'ятизірковий готель Zabeel Saray Royal Residences at Palm Jumeirah.

Вартість найдешевшого номеру у готелі – 700 доларів за добу. Вілли при готелі коштують майже 3 тисяч доларів за добу. На цій території також є і приватні вілли. Вілла Кадирова під номером 21 – одна з двох найбільших, має зручне усамітнене розташування.

Журналісти наголосили, що підтвердження цієї інформації отримали від трьох джерел. Ба більше, сам Кадиров має чимало світлин з вілли.

Звідки у Кадирова гроші на розкішний спосіб життя

Ще у 2011 році журналістам вдалося поставити главі Чечні питання про джерела його доходів, тоді Кадиров відповів: "Аллах дає. Не знаю. Звідкись беруться гроші".

Відтоді спосіб життя Кадирова лише покращувався, а подібні питання більше не повторювались. Додамо, що Кадирова вже давно називають маріонеткою Володимира Путіна, тож джерела про джерела його доходів не важко здогадатися.

Окупантам мало крові: На центральному каналі РФ закликали зруйнувати Київську ГЕС і затопити Київ

четвер, 8 червень 2023, 9:45

Після затоплення Херсонщини на російських державних каналах відкрито закликають зруйнувати греблю ще й Київської ГЕС, щоб затопити Київ. Також російський телевізор обурений, що на визволених територіях України люди повертаються до мирного життя. Так, з...

"Кількість прольотів була такою, що порахувати неможливо": ЗСУ влаштували окупантам потужну "бавовну" в Токмаку

четвер, 8 червень 2023, 9:30

Українські воїни продовжують мужньо тримати оборону та вести наступальні дії на деяких ділянках фронту. Цієї ночі українські захисники влаштували окупантам потужну "бавовну" на Запоріжжі. ЗСУ ударили по позиціях ворога у тимчасово окупованому Токмаку...