"Це мої власні думки": Зеленський розкрив, як створюються його промови та звернення

Президент України Володимир Зеленський розповів, як створюються його промови та звернення. Про це він заявив у спільному із першою леді Оленою Зеленською інтерв'ю ефірі інформаційного телемарафону, передають Патріоти України.

Зокрема, за словами дружини президента, його промови - це його думки та тези, які оформлює та до яких додає деталі спічрайтер. Зеленська розповіла, що вони із чоловіком обговорюють його промови й вона іноді сперечається із ним щодо певних фрагментів промови.

"Для мене важливо не говорити чуже. Я завжди повинен розуміти те, що я роблю. Я не робот, тому я не можу це робити (писати звернення - ред.), у мене немає часу писати повністю щось. На найскладніші звернення я витрачаю багато часу у порівнянні з іншими. Для мене важливо, щоб мої думки були всі донесені. Ідея промови також для мене є завданням номер один", - зазначив президент.

Він розповів, що команда, яка працює над промовою, невелика. "Зазвичай, це я і плюс одна, максимум дві людини, щодо підготовки тієї чи іншої промови. Більше й не треба...", - пояснив Зеленський.

За його словами, говорити у щоденних зверненнях завжди є про що, навіть якщо нічого за день не сталося, зокрема про результати роботи. На думку глави держави, також психологічно важливо щодня звертатися до людей, щоб показати, що він на місці, та запобігти дестабілізації ситуації.

Ярмо податків не для них: Заступник голови ОП Шурма назвав мільярдні схеми свого брата з офшорами "законними і моральними" та позаздрив ФОПам

четвер, 28 вересень 2023, 7:07

"Що стосується бізнесу мого брата, він весь побудований на принципах законності та на всіх найвищих морально-етичних стандартах", – наголосив чиновник. . "Що стосується структурування бізнесу в Україні, то якщо ви подивитесь на корпоративну структуру...

"Рознесли на шматки": Захисники України завдали потужних ударів по позиціях ворога на Харківському напрямку (відео)

четвер, 28 вересень 2023, 6:32

Українські воїни продовжують винищувати ворогів, які прийшли на нашу землю, щоб окупувати її. На цей раз захисники завдали удару по ворожій піхоті, яка облаштовувала вогневі позиції на Харківському напрямку, передають Патріоти України. Ефектне відео мо...