Олександр вважає, що ще повинен закріпити наш прапор в Луганську, на будівлі захопленої росіянами адміністрації.

Командир одного з підрозділів ЗСУ, який бере участь в бойових діях на Донбасі, в максимальному наближенні встановив до позицій НЗФ прапори України. Про це повідомляє штаб ООС на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.
За словами військового, він вважає свої дії своєрідною візитною карткою, так як він здійснює їх з перших днів на передовій - з 2015 року. Сам боєць уточнив: «На якому б напрямку я не знаходився, для противника у мене завжди є своєрідна візитна картка. На ділянках між нашими і ворожими позиціями знімаю "орківські" прапори і вішаю замість них українські державні».
Також, він розповів, як реагує противник на його «провокації»: «У районі Новозванівки ми вже замінили три ворожі прапори на жовто-блакитні. А тут, біля Кримського, разом з державним вивісили червоно-чорний прапор. На наступний ранок "іхтамнєти" були в шоці. Дуже сердилися, стріляли, але не могли нічого вдіяти - прапори і далі гордо майорять на висоті».
Відповідаючи на питання, скільки ще прапорів він планує встановити, боєць уточнив: «Ще один залишився. Оскільки вже я на Луганщині, то повинен закріпити наш прапор в Луганську, на будівлі захопленої росіянами адміністрації. Це програма-мінімум».

Схоже Кремль тестує через ручного комуніста настрої суспільства перед тим як прийняти остаточне рішення. Лідер російської комуністичної партії КПРФ Геннадій Зюганов під час передвиборчого з’їзду закликав примусово вилучити кошти громадян та бізнесу, що...
На Запорізькому напрямку українські військові вперше знищили російський безпілотник "Черника". Про це повідомили у компанії "Генерал Черешня", передають Патріоти України.
. За даними компанії, дрон перехопили підрозділ "Посіпаки" 39-го зенітного ракет...