Це може бути тільки прелюдією: Обшуки у Дерипаски - це ультиматум Нуланд у дії, - аналітик

Олег Дерипаска. Фото: РБК.

Обшуки ФБР в американських особняках російського олігарха Олега Дерипаски безпосередньо пов'язані з недавнім візитом до Москви заступник держсекретаря США Вікторії Нуланд. Таку думку в своєму відеоблозі в YouTube висловив український журналіст, головний редактор Newsader Олександр Кушнарьов, передають Патріоти України.

"На прошлой неделе я прогнозировал, что Виктория Нуланд привезла в Москву отнюдь не рождественские подарки, а ультиматум. В случае продолжения хулиганства будут введены новые санкции против Кремля, на этот раз - против его олигархов. Не прошло и недели, как прогноз начал осуществляться в режиме реального времени", - розповів Кушнарь.

Він зазначив, що ФБР обшукувала будинки Дерипаски в Вашингтоні і Нью-Йорку 19 жовтня близько 10 годин. Точна причина поки не озвучується. Ймовірно, мова йде про причетність олігарха до втручання Кремля в американські вибори в 2016 році. Мільярдер РФ через це знаходиться в списку санкцій США з 2018 року. В'їзд в країну йому заборонений. Журналіст нагадав, що Дерипаска вважається одним з найближчих союзників режиму, який вибудував Володимир Путін в Росії. Його статки оцінюються приблизно в $ 17 млрд.

"Речь идет о симбиозе. Дерипаска использует путинский режим для собственного обогащения. А режим, в свою очередь, периодически пользуется финансовыми средствами таких олигархов для агрессивных операций за рубежом для укрепления на международной арене", - пояснив Кушнарь.

На його думку, обшуки у Дерипаски - це сигнал безпосередньо Кремлю. "Америка демонстрирует, что готова увеличивать давление на агентов кремлевского режима, дабы помешать ему влиять на американскую политическую систему… Вашингтон посылает мощный сигнал Кремлю - "черный список" начинает действовать", - заявив Кушнарь.

Він не виключає, що те, що відбувається може також бути "прелюдією повномасштабної війни проти "золотого путінського трильйона". Американський лідер Джозеф Байден, по всій видимості, всерйоз реалізує свої передвиборні обіцянки приструнити російських агресорів.


Ключові траси на Крим- під вогневим контролем ЗСУ: які передумови деокупації півострову.

понеділок, 28 листопад 2022, 18:07

На мою думку, звільнення правобережжя Херсонщини – це можливість для проведення каскадного характеру деокупації Криму. Після звільнення правобережжя Херсонщини й самого обласного центру, українські військові впритул наблизилися до Криму, що дає змогу ...

"Лад" на всіх не вистачить: У Курській області матерям ліквідованих в Україні окупантів подарували... вітальніі листівки і рушники (фото)

понеділок, 28 листопад 2022, 15:48

У Курській області Росії матерям ліквідованих в Україні окупантів подарували листівки і рушники. З такими подарунками до них прийшов глава Льговського району Сергій Коростелев. А приурочено це все дійство було до російського Дня матері. Про це повідоми...