"Це може не сподобатися деяким": Зеленський позбавив Тимошенко останніх ілюзій, розповівши, кого бачить прем’єр-міністром

Глава уряду "із досвідом" новому президенту не потрібна.

Президент України Володимир Зеленський бачить на посаді прем’єр-міністра економіста, який раніше не очолював парламент або Кабінет міністрів. Про це він заявив під час спілкування з журналістами після голосування на виборчій дільниці, передають Патріоти України.

“Це може не сподобатися деяким людям, які йдуть зараз в парламент, тому що вони себе бачать на цьому місці. Знову ж, тут у мене незмінна позиція. Я вважаю, що ця людина має бути абсолютно професійним економістом, який не повинен мати ніякого рішення (минулого, – ред.). Я б дуже хотів, що б це була абсолютно незалежна людина, яка ніколи не була ні прем’єр-міністром, ні спікером, ні лідером якої-небудь фракції. Я бачу таку людину”, – каже Зеленський.

Президент зізнався, що вже проводить консультації.

“Розмовляю, наскільки я маю на це право, але, хочу мати бачення. З деякими людьми проводжу (консультації, – ред.)”, – додав він.

Хіти тижня. "Закончится в Киеве!": Російський пропаган**н висунув нахабний ультимутум Україні (відео)

понеділок, 18 листопад 2019, 3:00

Якщо Україна не хоче втратити свої території аж до Києва, то нібито зобов'язана переглянути Мінські домовленості й перетворитися на конфедерацію з особливим статусом терористичних "Л/ДНР". Таку нахабну вимогу озвучив одіозний російський пропагандист Се...