Це може спровокувати аварію: Окупанти розігріли четвертий енергоблок ЗАЕС

Окупанти на Запорізькій атомній електростанції (ЗАЕС) вивели 4-й енергоблок зі стану "холодного зупину" у стан "гарячого зупину", що заборонено вимогами експлуатації, бо може спровокувати аварію. Натомість енергоблок №6 виводять з "гарячого" стану в "холодний". Про це повідомляє прес-служба НАЕК "Енергоатом", передають Патріоти України.

Так, відповідно до вимог ліцензій Держатомрегулювання щодо експлуатації енергоблоків ЗАЕС, всі енергоблоки станції мають перебувати виключно у "холодному зупині". Переведення енергоблоків у більш небезпечний "гарячий зупин" - заборонено.

"Недотримання вимог ліцензій Держатомрегулювання веде до неминучої деградації обладнання та систем станції, важливих для безпеки. Це може призвести не лише до зростання кількості відмов обладнання, а й спровокувати виникнення радіаційної аварії", - заявив президент НАЕК "Енергоатом" Петро Котін.

Україна відкрила посольство у екзотичній країні Чорної Африки

субота, 13 квітень 2024, 1:45

Україна відкрила посольство в Республіці Кот-д’Івуар. Про це в п'ятницю, 12 квітня, повідомила пресслужба Міністерства закордонних справ. "Спеціальний представник України з питань Близького Сходу та Африки Максим Субх у рамках турне країнами Африки зді...

Суд виніс вирок колаборанту, який видавав себе за монаха й освячував російські танки під час боїв за Київ

п’ятниця, 12 квітень 2024, 23:17

Реальний строк покарання дістав колаборант, який співпрацював з російськими окупантами в період боїв за Київ. Про це повідомила Служба безпеки України 12 квітня, передають Патріоти України. За даними слідства, під час окупації селища Андріївка в Бучанс...