
Окупанти на Запорізькій атомній електростанції (ЗАЕС) вивели 4-й енергоблок зі стану "холодного зупину" у стан "гарячого зупину", що заборонено вимогами експлуатації, бо може спровокувати аварію. Натомість енергоблок №6 виводять з "гарячого" стану в "холодний". Про це повідомляє прес-служба НАЕК "Енергоатом", передають Патріоти України.
Так, відповідно до вимог ліцензій Держатомрегулювання щодо експлуатації енергоблоків ЗАЕС, всі енергоблоки станції мають перебувати виключно у "холодному зупині". Переведення енергоблоків у більш небезпечний "гарячий зупин" - заборонено.
"Недотримання вимог ліцензій Держатомрегулювання веде до неминучої деградації обладнання та систем станції, важливих для безпеки. Це може призвести не лише до зростання кількості відмов обладнання, а й спровокувати виникнення радіаційної аварії", - заявив президент НАЕК "Енергоатом" Петро Котін.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...