
Окупанти на Запорізькій атомній електростанції (ЗАЕС) вивели 4-й енергоблок зі стану "холодного зупину" у стан "гарячого зупину", що заборонено вимогами експлуатації, бо може спровокувати аварію. Натомість енергоблок №6 виводять з "гарячого" стану в "холодний". Про це повідомляє прес-служба НАЕК "Енергоатом", передають Патріоти України.
Так, відповідно до вимог ліцензій Держатомрегулювання щодо експлуатації енергоблоків ЗАЕС, всі енергоблоки станції мають перебувати виключно у "холодному зупині". Переведення енергоблоків у більш небезпечний "гарячий зупин" - заборонено.
"Недотримання вимог ліцензій Держатомрегулювання веде до неминучої деградації обладнання та систем станції, важливих для безпеки. Це може призвести не лише до зростання кількості відмов обладнання, а й спровокувати виникнення радіаційної аварії", - заявив президент НАЕК "Енергоатом" Петро Котін.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....