"Це найближчий товариш": Коломойський заявив, що має вплив на главу фракції "Слуга народу" в Раді

Олігарх спростував слова Давида Арахамії про їхні нібито неприязні стосунки.

Давид Арахамія. Фото: Кореспондент.

Олігарх Ігор Коломойський заявив, що має вплив на голову фракції "Слуга народу" Давида Арахамію, передають Патріоти України.

"Це мій товариш взагалі! (Давид Арахамія, - ред.) Це найближчий наш товариш", сказав Коломойський, коментуючи стосунки з головою фракції СН. Він заперечив, що має влив на депутатів у пропрезидентській фракції. Але уточнив, що "на Арахамію точно має".

Раніше в інтерв'ю "Лівому берегу" Арахамія сказав, що Коломойський має вплив на 7-9 депутатів "Слуги народу". Він додав, що бізнесмен не любить його через те, що Арахамія публічно висловлює свою позицію. "Я не знаю, чи говорив він це, але якщо говорив, то на злодієві шапка горить. Він хороший хлопець, до речі, дуже розумний", - відповів Коломойський на слова голови фракції.

Джерело: НикВести

Що МВФ тепер скаже Зеленському? Смолій підтвердив, що пішов у відставку після розмови з президентом

п’ятниця, 3 липень 2020, 20:54

Голова держави та його команда обіцяли кредиторам і підписувались під зобов'язанням не чинити та не допускати тиску на НБУ. "Кілька днів назад у мене була зустріч із президентом. Ми обговорили порядок і час коли я подаю заяву про відставку", - підтверд...

"Чому Нацбанк втратив голову?": "Свобода слова Савіка Шустера" (онлайн-трансляція)

п’ятниця, 3 липень 2020, 20:46

У студії обговорять відставку голови НБУ Якова Смолія та наслідки цього для України. У п'ятницю, 3 липня, о 21:00 у прямому ефірі ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера" гості студії обговорять останні події в Національному банку України та спробують пр...