"Це наше майбутнє": Батьки "першого голови "ДНР" Захарченка назвали "святе" місце для них

Батьки "першого голови "ДНР" Олександра Захарченка назвали "святе" місце для них. За їхніми словами, саме "кадетський" корпус є таким місцем, передають Патріоти України.

Нещодавно вони вручали так звані посвідчення кадетів вихованцям кадетського корпусу, майбутнім представникам незаконних збройних формувань на Донбасі. «Дисципліна, цілеспрямованість, хлопці налаштовані „патріотично“. Звичайно, багато дає те, що вони живуть у стані війни. Усі хочуть миру і всі намагаються якось дорослим допомагати, добре вчитися», — сказав Володимир Захарченко.
Його дружина, Тамара Федорівна каже, що донецькі діти є особливими, бо весь біль цієї війни вони пропускають через себе.

Працює над захистом окупантів: Китай допомагає РФ виробляти бронежилети, - Politico

вівторок, 28 березень 2023, 17:24

Китай допомагає Росії виробляти захист для російських окупантів, які були відправлені для вбивства українців. Виявилося, що китайські компоненти активно імпортуються російським виробником бронежилетів, які пов'язані з Росгвардією і правоохоронними орга...

Ніякої паніки немає? Окупанти в Криму перекопали пляж і звели там фортифікаційні споруди

вівторок, 28 березень 2023, 16:57

Російські окупанти у Криму продовжують підготовку до захисту від контрнаступу Сил оборони України. У селі Нововідрадне поблизу Керчі загарбники перекопали пляж і встановили там фортифікаційні споруди. Про це повідомив у Telegram спікер оперативного ком...