"Це наше майбутнє": Батьки "першого голови "ДНР" Захарченка назвали "святе" місце для них

Батьки "першого голови "ДНР" Олександра Захарченка назвали "святе" місце для них. За їхніми словами, саме "кадетський" корпус є таким місцем, передають Патріоти України.

Нещодавно вони вручали так звані посвідчення кадетів вихованцям кадетського корпусу, майбутнім представникам незаконних збройних формувань на Донбасі. «Дисципліна, цілеспрямованість, хлопці налаштовані „патріотично“. Звичайно, багато дає те, що вони живуть у стані війни. Усі хочуть миру і всі намагаються якось дорослим допомагати, добре вчитися», — сказав Володимир Захарченко.
Його дружина, Тамара Федорівна каже, що донецькі діти є особливими, бо весь біль цієї війни вони пропускають через себе.

"Ми не знаємо, наскільки велика ця країна": Орбан цинічно висловився про вступ України в ЄС

п’ятниця, 29 вересень 2023, 13:53

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан назвав російську агресію проти України «слов'янською братньою війною». Про це він сказав в ефірі Kossuth radionak, передають Патріоти України. Орбан зазначив, що Угорщина від початку дивилася на цю війну інакше, ні...

Українцям доведеться доконати утилізацію: Недобитки "Вагнера" повертаються до Бахмута - британська розвідка

п’ятниця, 29 вересень 2023, 11:36

Останніми тижнями до сотні бійців, пов’язаних з приватною військовою компанією (ПВК) Вагнер, почали передислокацію в Україну як окремо, так і невеликими групами, для участі у бойових діях на боці різноманітних проросійських підрозділів. Про це 29 верес...