Це навіть не натяк: США чекають від Зеленського запровадження санкцій проти Коломойського, - Клімкін

Ексочільник МЗС Павло Клімкін вважає, що запровадження санкцій проти Ігоря Коломойського – сигнал від адміністрації США для влади України, передають Патріоти України.

"Я вважаю це політичним сигналом. Я насправді чув про підготовку цих санкцій десь рік або навіть півтора тому… Я вважаю, що це більше, ніж санкції стосовно Коломойського. Ці санкції готувалися ще за попередньої американської адміністрації", – сказав Клімкін.

За його словами, США чекають від президента Зеленського запровадження санкцій проти Коломойського. "Це навіть не товстий натяк – це прямий текст. І те, що американці зробили цей прямий текст до контакту на вищому рівні, це також багато що значить в такій дипломатичній практиці", – зазначив Клімкін.

Клімкін також прокоментував інформацію про те, що у повідомленні Держдепартаменту вказано, що у на посаді голови ДніпроОДА Коломойський був причетний до корупції. "Санкції – це серйозна справа, і за основу в санкціях береться те, що можна довести. І якщо американці посилаються саме на це, то це означає, що вони це можуть довести… Саме про цей період є чіткі докази", – пояснив Клімкін.

Армада зростає: Замість двох ракетних есмінців США до Чорного моря через Босфор вдерлися великі десантні кораблі Північного флоту ВМС РФ

субота, 17 квітень 2021, 17:33

Йдеться про кораблі "Олександр Отраківський" і "Кондопога". "Десантний корабель "Олександр Отраківський ", що увійшов вчора вранці в протоку Дарданелли з боку Егейського моря, і військовий корабель "Кондопога" з бортовим номером 027 завершили перехід ...

Недооцінив реакцію колег та співгромадян? Віцепрем’єр Чехії раптово передумав їхати до Москви, де мав обговорити "Спутник V"

субота, 17 квітень 2021, 17:22

Віцепрем’єр Чехії Ян Гамачек скасував свій візит до Москви, під час якого мав домовлятися про російську вакцину від коронавірусу "Спутник V", повідомляють Патріоти України з посиланням на з посиланням на Ceske Noviny. Скасування візиту офіційно пояснює...