"Це не є необхідним для запровадження санкцій": Макрон не збирається називати Росію країною-терористом

Російські військові щодня тероризують мирне населення України. Попри криваві дії окупантів французький президент Еммануель Макрон говорить про відсутність потреби використовувати щодо Росії термін "держава – спонсор тероризму". Про це президент Франції заявив після зустрічі лідерів "Групи семи". Макрон зазначив, що для того, аби запроваджувати санкції проти Росії – не потрібна жодна кваліфікація, передають Патріоти України із посиланням на французьке видання "Le Figarо".

"Ми засуджуємо ці воєнні злочини, але нам не потрібна жодна кваліфікація, щоб впроваджувати ці санкції проти Росії", – сказав французький лідер.

Зеленський закликав визнати Росію державою-спонсором тероризму

Від початку повномасштабної війни російські військові скоїли не один терористичний акт проти мирних українців. Нещодавно війська агресора завдали удару по цивільних об'єктах у Чорткові, Києві, Харкові та в інших містах.

У понеділок, 27 червня, окупанти ракетами вдарили по торгово-розважальному центру в Кременчуку, внаслідок чого загинуло щонайменше 18 людей.

Президент Володимир Зеленський назвав обстріл Кременчука – одним із найзухваліших терористичних актів в історії всієї Європи. За його словами, Росія стала найбільшою терористичною організацією світу.

У вівторок, 28 червня, Зеленський закликав міжнародну спільноту визнати Росію державою-спонсором тероризму. Глава держави зазначив, що світ здатний та повинен зупинити російський терор.

"Путін побудував дуже цікаву систему кураторів, як у КДБ": Ексдепутат РФ про найближче оточення глави Кремля

вівторок, 9 серпень 2022, 15:44

Доступ до Володимира Путіна мають чимало людей, які задіяні у "системі", створеній ним. Окрім Юрія Ковальчука, який є старим діловим партнером президента РФ, і його довіреною особою, до Путіна мають доступ чимало людей, так звані "акціонери режиму". . ...

У новому пакеті допомоги США для України немає HIMARS: У Пентагоні дали пояснення

вівторок, 9 серпень 2022, 15:30

У новому пакеті допомоги США для України немає реактивних систем залпового вогню HIMARS. Заступник глави Пентагону Колін Каль пояснив, що зараз пріоритетнішим є постачання боєприпасів до уже наявних систем. Про це він розповів на брифінгу. Каль зазначи...