
В Україні попри незначний відхід російських окупаційних військ з деяких територій залишається ризик ескалації і є ймовірність ракетних ударів, зокрема, і по великих містах. Про це заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр в ефірі телемарафону.
"Попри те, що Київська область, Чернігівська і навіть із Сумської сьогодні відбувається переміщення і вивід, насправді це не означає його капітуляцію. Насправді ворог концентрує свої сили в інших регіонах. Частину військ виводить до Білорусі і там їх укріплює, перегруповує, там укріплює особовий склад", - пояснила Маляр.
За її словами, на сьогодні залишається висока небезпека на Сході, тому що це ціль окупантів. "І Харків, Харківська область, Донецька область, Луганська область. Ми знаємо страшну історію, те, що зараз відбувається з Маріуполем, це також ціль ворога. Є ракетні удари вже і по Одесі", - додала вона.
Так звана "бусифікація" у Пензенській області Росії не початок альтернативної загальної мобілізації, а експеримент російської влади. Його метою є оцінити готовність суспільства реагувати на примусове затримання чоловіків і схиляння їх до укладання конт...
Якщо самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко віддасть наказ про напад на Україну, його армія масово дезертуватиме, здаватиметься в полон або підніме бунт. Про це заявила лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська у коментарі Нови...