
Голова НКРЕКП Валерій Тарасюк та голова Комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус несуть повну відповідальність за аварії в енергосистемі і мають бути негайно викликані на килим в Офіс президента. Про це у Facebook заявив перший заступник енергетичного комітету Верховної Ради Олексій Кучеренко, коментуючи другу за останній місяць аварію в Об'єднаній енергетичній системі України, передають Патріоти України.
"В ці хвилини Запорізька ТЕС сіла на нуль – із системи випало 750 МВт. Зараз енергетики намагаються повернути в роботу два блоки. І це все посеред зими. Складно в це повірити. От до чого наш "незалежний" регулятор довів енергетичну галузь. Півтора роки НКРЕКП цілеспрямовано знищувала паливно-енергетичний комплекс країни, щоб тепер посеред зими шантажувати країну віяловими відключеннями", – заявив Кучеренко.
Керівництво національного регулятора під покровительством Геруса упродовж року свідомо руйнувало енергетичний сектор, щоб через погрози відключень, запустити в Україну російську електроенергію, переконаний Кучеренко.
"Сподіваюсь, Тарасюк зараз стоїть на килимі на 4-му поверсі на Банковій, з Герусом на пару. Те, чим ця двійня займалася останні півтора роки – це тероризм. Шайка самозванців з НКРЕКП фактично взяли країну в заручники. Це не лише питання світла в Енергодарі чи в Києві – це загроза життю людей!" – прокоментував Кучеренко.
Російські артисти продовжують скасовувати літні гастролі у Криму. Про це пише Крим.Реалії, аналізуючи повідомлення російських ЗМІ. Зокрема гуморист Володимир Винокур, який найближчими днями мав виступити в Керчі, Феодосії, Ялті та Сімферополі, відмовив...
. У Польщі правоохоронці затримали 36-річного громадянина України, якого підозрюють у публічних погрозах на адресу президента країни Кароля Навроцького. Затриманому можуть висунути обвинувачення за статтею Кримінального кодексу Польщі, яка передбачає в...