"Це не наша війна, і нас там немає": Хезболла відреагувала на інформацію щодо рекрутування ліванських воїнів росіянами

Ігор Осташ, надзвичайний і повноважний посол України в Лівані, зазначив, що серед військових найманців на російському боці є невелика кількість сирійців, а щодо ліванських боєвиків, то можемо однозначно говорити, що таких майже немає, передають Патріоти України.

Ігор Осташ прокоментував щодо рекрутування приватними військовими компаніями бійців з Близького Сходу для участі у війні на боці РФ. "Це дуже точкові та поодинокі випадки, нема такого масового рекрутування, тому що зараз у всьому світі працює потужний образ української армії, яку всі бояться. Відповідно, розуміють, що ті копійки чи долари не зможуть компенсувати того, що може трапитися на фронтах в Україні", - пояснив посол.

Ігор Осташ додав, що була інформація, що начебто рекрутуються багато воїнів ліванської Хезболли (шиїтська парамілітарна ісламістська організація - ред.). "Був такий дипломатичний важливий хід з нашого боку, і я особисто зустрівся з керівництвом Хезболли та напряму запитав: "Чи є спроби рекрутування і, чи будуть ваші боєвики в Україні?". На це запитання я почув чітку і конкретну відповідь: "Це не наша війна і нас там немає". Я думаю, це відповідає дійсності", - підкреслив дипломат.

Осташ зазначив, якщо є сирійці з боку російських сил, то це невелика кількість, до того ж однозначно можемо говорити, що серед військових найманців майже нема ліванців.

Джерело: Еспресо.ТV

"Стаканні війська": Мережу розбурхали кадри з мобілізованими в РФ, яких збираються кинути на війну проти України

неділя, 25 вересень 2022, 9:00

У мережі з'явилося нове підтвердження того, що часткова мобілізація в Росії торкнулася осіб із алкогольною залежністю. Причому "стаканні війська" зазнають "втрат" ще до того, як потрапили на фронт, передають Патріоти України. . Відповідне відео зняв,...

"Азовці" пройдуть у Туреччині реабілітацію: Посол України розкрив деталі обміну полоненими

неділя, 25 вересень 2022, 8:50

Командири з "Азовсталі", звільнені з російського полону, перебуватимуть у Туреччині до кінця війни. Вони житимуть у спеціальному закладі та пройдуть реабілітацію, передають Патріоти України. Про це розповів посол України в Туреччині Василь Боднар у ко...