"Це не останнє "возз'єднання": Гауляйтер Криму розмріявся про захоплення Росією нових територій (відео)

Самопроголошений ватажок окупаційної адміністрації Криму Сергій Аксьонов розмріявся про захоплення країною-терористом нових територій України. За його словами, диктатор Володимир Путін та його армія "відновлюють історичну справедливість". Також він похвалив російських військових злочинців, які знущаються з мирного населення України. Відео з Аксьоновим опублікували російські пропагандистські ЗМІ, передають Патріоти України.

За його словами, тимчасова окупація частини України – це не останнє "возз'єднання". Після цього кримський гауляйтер вихвалив диктатора Путіна за анексію українських областей.

Водночас Аксьонов проговорився, що російські військові знущаються з мирного населення України. При цьому він наголосив, що у нього виникає "почуття гордості" за такі дії Росії. "Хлопці красені, показують силу волі, силу духу. Насправді в таких складних умовах робити вибір не просто. Одна справа люди військові, а інша – цивільні, коли їм щодня погрожують, у даному випадку не просто погрожують... погрожують родичам, близьким. Знущаються. У них слова якраз у цій частині з погляду знущань над мирним населенням зі справою не розходиться на відміну від решти. Тому почуття гордості за країну, за президента, за його рішення. Це все правильно", – заявив Аксьонов.

Крім того, так званий "віце-спікер кримської держради" Володимир Бобков зазіхнув на Одеську та Миколаївську області, які він у своїх мріях захотів "приєднати" до РФ.

Їдуть вбивати українців за гроші: Окупант розповів дружині про мотиви російських військових. Перехоплення

середа, 27 вересень 2023, 11:28

Російський окупант розповів про мотиви загарбників, які їдуть воювати проти України. Багато хто з них вирушає вбивати українців зокрема й заради грошей. Про це стало відомо з телефонної розмови військового РФ із дружиною, перехопленої Головним управлін...

Вступ України до ЄС відбуватиметься дуже повільно: Євродепутат назвав причину

середа, 27 вересень 2023, 11:22

Німецький євродепутат Міхаел Галер вважає, вступ України до Євросоюзу буде відбуватися дуже повільно, якщо все залежатиме від одностайності голосів, передають Патріоти України. . Польський уряд заявив, що заблокує вступ України до ЄС, якщо Спільна агра...