"Це не останнє "возз'єднання": Гауляйтер Криму розмріявся про захоплення Росією нових територій (відео)

Самопроголошений ватажок окупаційної адміністрації Криму Сергій Аксьонов розмріявся про захоплення країною-терористом нових територій України. За його словами, диктатор Володимир Путін та його армія "відновлюють історичну справедливість". Також він похвалив російських військових злочинців, які знущаються з мирного населення України. Відео з Аксьоновим опублікували російські пропагандистські ЗМІ, передають Патріоти України.

За його словами, тимчасова окупація частини України – це не останнє "возз'єднання". Після цього кримський гауляйтер вихвалив диктатора Путіна за анексію українських областей.

Водночас Аксьонов проговорився, що російські військові знущаються з мирного населення України. При цьому він наголосив, що у нього виникає "почуття гордості" за такі дії Росії. "Хлопці красені, показують силу волі, силу духу. Насправді в таких складних умовах робити вибір не просто. Одна справа люди військові, а інша – цивільні, коли їм щодня погрожують, у даному випадку не просто погрожують... погрожують родичам, близьким. Знущаються. У них слова якраз у цій частині з погляду знущань над мирним населенням зі справою не розходиться на відміну від решти. Тому почуття гордості за країну, за президента, за його рішення. Це все правильно", – заявив Аксьонов.

Крім того, так званий "віце-спікер кримської держради" Володимир Бобков зазіхнув на Одеську та Миколаївську області, які він у своїх мріях захотів "приєднати" до РФ.

Темп стабільно високий: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 28 січня

субота, 28 січень 2023, 8:45

Українські захисники просто знищують російську армію. Станом на 28 січня окупанти вже втратили 125 510 своїх солдатів. Лише за останню добу ЗСУ ліквідували 800 загарбників. Вони успішно поповнили статистику втрат ворога, яка росте з кожним днем.

Чи підніме Путін білий прапор: Ілля Пономарьов оцінив можливість переговорів Кремля з Заходом

субота, 28 січень 2023, 8:28

Президент Росії Володимир Путін не погодиться на обговорення з Заходом умов своєї капітуляції. Для Путіна краще, щоб всі загинули разом з ним, ніж піти на такі перемовини. Водночас, західні лідери теж хочуть домовлятися не з нинішнім президентом РФ, а ...