"Це не останній мій перформанс, лицеміри!": Арестовича захотіли вивести з ТКГ після скандалу з матюками, він відреагував

Представник України в ТКГ зазначив, що не є державним службовцем і тому не зобов'язаний писати на своїй особистій сторінці українською.

Представника України в Тристоронній контактній групі (ТКГ) щодо Донбасу Олексія Арестовича хочуть вивести зі складу делегації за те, що він образив користувача мережі у відповідь на прохання писати українською мовою. Такий депутатський запит до президента України Володимира Зеленського у вівторок, 16 березня, ініціював нардеп Роман Лозинський. За його словами, в п'ятницю документ розглянуть у Верховній Раді України. Про це парламентарій написав у Facebook, інформують Патріоти України.

"За порєбріком так будете спілкуватися, Олексію Арестовичу. Тут і про мову, і про мат. Ініціював сьогодні депутатський запит до президента Зеленського про відсторонення Арестовича з української делегації в ТКГ", – повідомив Лозинський.

Сам Арестович відреагував на скандал, що розгорівся, на своїй сторінці у Facebook. Він назвав тих, кого обурив його стиль спілкування, "лицемірами" і пояснив, що відповів користувачу – за його словами, "боту" – "зрозумілою йому мовою".

Представник України в ТКГ зазначив, що не є державним службовцем і тому не зобов'язаний писати на своїй особистій сторінці українською. "Якщо буде моя "відставка", відбудуться дві речі: у мене стане набагато більше часу, сил, коштів; у вас стане менше інформації з профільних тем. Окремим депутатам, які домагаються моєї "відставки", я, в такому разі, надішлю пляшку шампанського – від сім'ї, яка давно забула, який я маю вигляд", – пообіцяв блогер.

За словами Арестовича, якщо його не усунуть, він продовжить інформувати читачів про роботу ТКГ на офіційній сторінці делегації у Facebook. "Я продовжу інформувати вас про діяльність ТКГ і політику у сфері національної безпеки і оборони, залишаючись при цьому зразком витонченості та дипломатичності – коли я говорю офіційно. А приватне – це художнє. Сподіваюся, перформанс вам сподобався. Це не останній", – додав Арестович.

Падіння ракети в Пшеводуві: Україна не підтверджує висновків розслідування Польщі, - ЗМІ

субота, 30 вересень 2023, 11:58

Україна вважає, що розслідування падіння ракети в польському місті Пшеводув у листопаді 2022 року не завершено. Висновки Польщі поки що підтвердити не можна. Про це неназваний український чиновник повідомив "Європейській правді", передають Патріоти Укр...

"Один напився і давай по нас стріляти": Окупант поскаржився на пияцтво серед військових в армії РФ. Перехоплення

субота, 30 вересень 2023, 11:22

Російські окупанти продовжують скаржитися на пияцтво серед військових в армії РФ. Один із них розповів братові про витівки своїх товаришів та повну втрату зубів через умови перебування на фронті. Про це свідчить аудіоперехоплення, опубліковане Головним...