Це не Порошенко: Український письменник розповів, кому може програти Зеленський

Для когось Володимир Зеленський теж може вже бути "старим обличчям".

Президент Володимир Зеленський програє на виборах тому, для кого він буде виступати у ролі старого обличчя старої політики. Про це сказав Юрій Андрухович. Письменник в інтерв'ю розповів, яким він бачить наступного президента, передають Патріоти України.

Андрухович не вважає, що зараз серед політиків є такий, якого він хотів би бачити президентом України, "але це питання часу". Письменник зауважив, що у нього є "свої фаворити", але не став їх називати.

"Я думаю, це має бути людина молодша за Володимира Зеленського. З покоління, яке вже значну частину життя прожило після розпаду СРСР і дивиться в майбутнє частіше, ніж в минуле. Зеленський програє тому, для кого він буде виступати в ролі старого обличчя старої політики", - сказав письменник.

Андрухович додав, що "не хотілося б скидати з рахунків Петра Порошенка", але, на його думку, "антирейтинг навряд чи пустить його далі за те, що він вже має".

"Недолго музыка играла, недолго фраер танцевал": Новий канал команди Медведчука почав роботу і був відключений

п’ятниця, 26 лютий 2021, 21:15

Телеканал "Перший незалежний" відключили від мовлення на супутнику і зараз відключають у кабельних мережах. Канал розпочав мовлення о 18:00, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Детектор медіа". Мовлення запустили через супутник, і на YouTub...

"Вуличне" правосуддя та вирок Стерненку: "Свобода слова" Савіка Шустера (онлайн-трансляція)

п’ятниця, 26 лютий 2021, 20:58

У студії обговорять, хто такий Сергій Стерненко, хто може бути зацікавлений у вуличних заворушеннях, справи проти топ-менеджерів ПриватБанку, список санкцій. Також гостями програми стануть секретар РНБО України Олексій Данілов, керівник Одеської обласн...