"Це не пов'язує наших громадян із РФ": Ізраїльський посол відповів на заяву Путіна про "російськомовну країну"

Жоель Ліон заявив, що усі російськомовні громадяни в Ізраїлі розмовляють також і на івриті.

Жоель Ліон. Фото: скріншот з відео.

Надзвичайний та уповноважений посол Ізраїлю в Україні Жоель Ліон вважає, що якщо відштовхуватися від того підходу, який пропонує президент Росії Володимир Путін, його країну можна вважати не лише "російськомовною", а й "франкомовною" та "арабомовною". Про це заявив 21 вересня 2019 року в ефірі програми "Міжнародний огляд" з Юрієм Фізером, передають Патріоти України.

"Ми не вважаємо себе російськомовною країною. Ба більше. Я навіть скажу Вам, що ми, можливо, франкомовна країна. Один мільйон ізраїльтян спілкується французькою. Тож, можливо, ми франкомовна країна? А чому тоді не арабомован країна? Рідна мова понад двох мільйонів жителів Ізраїлю - арабська. І не тільки мусульман, але також й євреїв", - зазначив дипломат.

Що ж стосується вихідців з колишнього Радянського Союзу, то, за словами Ліона, вони є невід'ємною "частиною ізраїльської спільноти", а не якоюсь окремою групою населення. "В Ізраїлі мешкає півтора мільйони російськомовних громадян. Так, в нашій країні російська мова відіграє важливе значення. Але усі ці російськомовні громадяни розмовляють на івриті. Вони громадяни Ізраїлю й вони є частиною ізраїльської спільноти. А у вівторок вони прийшли на вибори щоб проголосувати за своїх лідерів і, можливо, дехто з цих лідерів також спілкується російською мвоою. Але мова і те, що вони змушені були сюди (в Ізраїль - ред.) приїхати жодним чином не пов'язує їх зараз із Росією", - наголосив посол.

Джерело: Еспресо.ТV

Хіти тижня. Стали відомі головні причини повернення 18-річного призовного віку в Україні

п’ятниця, 24 січень 2020, 15:00

Рішення про повернення призову з 18, а не з 20 років пов'язано нібито з тим, що в 20 років українці вже більше думаю про сім'ю і кар'єру, а не армію. Однією з головних причин відновлення призову на військову службу з 18 років є недобір призовників і ко...

Хіти тижня. Слуги не того народу: Двох нардепів від партії влади спіймали на антиукраїнській брехні щодо окупації Криму

п’ятниця, 24 січень 2020, 14:30

Два народні депутати від "Слуги народу" – Максим Бужанський та Олексій Устенко – спіймалися на брехні у своїх скандальних заявах про те, що саме скасування мовного закону Колесніченка-Ківалова стало однією з причин початку окупації Росією Криму. Річ у ...