Це не про Харків: Експерт пояснив, яким містам загрожує небезпека наступу РФ

У п'ятницю вранці, 10 травня, збройні сили РФ розпочали наступ на Харківщині, але потрібно очікувати подібних дій й у напрямку Сумської області. Скоріше за все, таким чином ворог відволікатиме українську армію від інших напрямків, оскільки резервів у ЗСУ, через певні причини, не так багато. Про це розповів військовий оглядач Денис Попович.

За його словами, можливі три варіанти розвитку подій. У першому — ворога відіб'ють. У другому — росіяни проводитимуть рейди, намагаючись прорватися на певних ділянках, аби створити, не виключено, своєрідну буферну зону для відтягування наших сил, інформує UAINFO.org з посиланням на Radio NV.

"Але є ще варіант. Зараз ворог перекидає резерви в напрямку Сумської і в напрямку Харківської областей. Тобто ще може бути варіант спроби просування на Вовчанськ", — зазначив Денис Попович, пояснивши, що це не дуже добре, оскільки Вовчанськ — це насправді про Куп’янськ.

І якщо противнику вдасться захопити Вовчанськ, у такому випадку зростає загроза для Куп’янська, який так само знаходиться під тиском, але з іншого боку.

Оглядач зазначив, що дії ворога, скоріше за все, не стосуються безпосередньо Харкова, оскільки військ для його захоплення у ЗС РФ немає. Наразі напроти міста зосереджено 30−35 тисяч, які не становлять загрози. Можливо, що росіяни задіяли відволікаючий маневр для наступу на Вовчанськ і далі на Куп’янськ, аби повністю окупувати Донеччину. Для самого ж Харкова більш актуальним залишаються постійні бомбардування і обстріли. "Для того, щоб штурмувати безпосередньо Харків, треба буде значно більше сил, — це понад 100 тисяч", — резюмував Денис Попович.

Окупанти зараз на піку свого наступу: Експерт вказав на головні ризики для ЗСУ на фронті

четвер, 25 липень 2024, 21:45

Російська окупаційна армія на даний час знаходиться на піку своїх наступальних дій. І можливий такий сценарій, що українські Сили оборони можуть втратити певні ділянки фронту, щоб захистити ту чи іншу частину нашої території. Тому просування ворога мож...

Росія вичерпує свої обмежені запаси зброї часів СРСР: Аналітики розповіли про фактори, які допоможуть ЗСУ провести вдалий контрнаступ

четвер, 25 липень 2024, 21:15

Росія починає відчувати дефіцит озброєнь і особового складу. Це, а також допомога західних партнерів, дозволять ЗСУ з часом проводити успішні контрнаступальні операції, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту вивчення війни (ISW). В І...