"Це не регіональна сварка": Сікорський розповів, чим загрожує Заходу програш Україною війни

Якщо США і країни Заходу не допоможуть Україні виграти війну, це розв'яже руки Володимиру Путіну і його поплічникам та спровокує більшу кількість воєн у світі. Про це заявив міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський, передають Патріоти України.

На думку міністра, російське вторгнення в Україну, "це аж ніяк не регіональна сварка, а війна з глобальними наслідками". Тож "якщо Захід вирішить залишити Україну або зробить традицією невтручання у ситуацію, Путін та всі інші супротивники у світі, зрозуміють, що їм може зійти з рук усе, що вони захочуть".

"Путін набагато ближче підступить до кордонів країн НАТО, погрожуючи подальшими військовими вторгненнями в Європу, де нашим дітям доведеться воювати з ним. Зрештою, Путін відкрито заявив, що російський кордон "ніде не закінчується". Програш йому відкриє ворота для більшого хаосу, більшої нестабільності, більших воєн", - сказав Сікорський.

Очільник МЗС Польщі також підкреслив, що "умиротворення може здатися легшим шляхом, але насправді це глухий кут".

"Якщо Америка не зможе об'єднатися з Європою і дати можливість Україні відкинути Путіна назад, я боюся, що наша сім'я демократичних країн почне розпадатися. Союзники шукатимуть інші способи гарантувати свою безпеку. Вони почнуть "хеджуватися" (обмеження ризику через протилежне рішення. - ред.). Деякі з них націляться на найсучаснішу зброю, розпочавши нову ядерну гонку. Передусім, я думаю про Далекий Схід", - сказав міністр.

Сікорський переконаний, що усе це можна зупинити. На його думку, у Путіна є велика слабкість - він нападає лише тоді, коли думає, що йому це зійде з рук, та "відступає перед силою, силою волі та надійним стримуванням".

"Янки, go home": Ключовий союзник Заходу проти ісламських терористів та російських найманців в Центральній Африці розриває військову співпрацю з США

неділя, 21 квітень 2024, 1:45

Чад - ключовий союзник Заходу в боротьбі з джихадистами і російським впливом в Африці, закликав США вивести свої війська з військової бази в країні. Цей крок було зроблено за місяць після того, як Нігер - ще один ключовий союзник Заходу в регіоні - при...

Хочуть знову відправити на війну: У РФ відловлюють зеків, які повернулись з фронту

субота, 20 квітень 2024, 23:53

У Кремлі зацікавлені в тому, щоб колишні ув’язнені, які повернулися з фронту, знову скоювали злочини та повертались до вʼязниць, звідки їх забирають на війну проти України. Про це в етері телеканалу FREEДОМ розповіла директорка фонду "Русь Сидящая" Оль...