"Це не те, що ви подумали!": Ексбіатлоністка збірної України потрапила у скандал через лайк посту з російським окупантом

субота, 1 жовтень 2022, 21:44

Ексбіатлоністка збірної України Ольга Абрамова потрапила у скандал через лайк посту з російським окупантом, який вирушив воювати до сусідньої країни. Про це повідомляє Tribuna, передають Патріоти України.

33-річна уродженка Ульяновської області (Росія) поставила в Instagram позначку «подобається» повідомленню своєї колеги та колишньої співвітчизниці Ольги Подчуфарової, в якому та підтримала свого друга, який пішов на війну.

На це звернув увагу один із користувачів соцмережі, назвавши вчинок Абрамової абсурдним. Ольга відреагувала на його докір повідомленням: «Мене захоплюють ті, хто йде добровольцем. А ви як, добровільно чи на повістку чекаєте?».

Пізніше біатлоністці довелося перепрошувати за свої слова. «Народ, це був сарказм, не взяла слово „захоплююсь“ у лапки. Свою позицію я не змінюю. Вважаю, що усвідомлено та добровільно йти на війну — це величезна помилка. Я не підтримую», — написала Ольга у сторіс Instagram.

Повідомлялося, що Міністерство у справах молоді та спорту виключило зі складу збірної України з біатлону натуралізованих росіянок Катерину Бех, Оксану Москаленко та Ольгу Абрамову.


Проросійським українофобам "перекрили кисень": Почаївській лаврі дали місяць на нівеляцію з в’язкив з РПЦ

понеділок, 27 липень 2026, 21:32

Десятиріччями Московський патріархат спрямовував в другу за віком Лавру України насельників зі стійкими проросійськими поглядами, аби "оберігати" святиню від національно свідомих православних Західної України. Часто-густо українська мова прочан тут виклик

"Вбити всіх зайців": Портников розкрив таємний план влади після протестів

понеділок, 27 липень 2026, 20:24

Тривалі вуличні акції протесту, які відбуваються без паралельного запуску повноцінного політичного процесу, можуть дати українській владі зручний привід для ухвалення давно обговорюваних непопулярних рішень. Зокрема, йдеться про можливість суттєвого зн...