"Це не тільки екшен": Українські війська готуються до активної фази контрнаступу, - експерт

Останні пакети військової допомоги від міжнародних партнерів України дозволять повноцінно укомплектувати штурмову батальйоно-тактичну групу ЗСУ і не одну, передають Патріоти України.

"А тому, запаслися терпінням і спостерігайте. ЗСУ рухають континенти та світи", - відзначив військово-політичний оглядач Олександр Коваленко. За його словами, на цей час українські війська готуються до активної фази контрнаступу, який ні на день не припинявся, просто не всі його сприймають правильно:

"Адже контрнаступ - це не тільки екшен, але ще і фази підготовки, формування умов. Знищення складів з боєприпасами та ПММ, знищення скупчення техніки та ремонтних баз, КП, ПУ, штаби, бази ППО, БТГр - все це контрнаступ, що не припиняється ні на день".

Коли всі умови будуть створені, ЗСУ перейдуть до активної фази наступу, додав Коваленко: "До неї з урахуванням різних факторів, зазвичай, проходить кілька місяців, з моменту попереднього прориву. Нинішнє ж положення повною мірою відповідає даній фазі - підготовці. У будь-якому випадку, саме Генштабу ЗСУ краще знати, на якому напрямку і коли саме переходити від фази створення умов до активної фази".

"Не здатися, а припинити авантюру": На росТБ заговорили про "вигоди" від завершення війни проти України (відео)

середа, 29 березень 2023, 16:30

У Росії почали відкрито обговорювати вигоди від завершення спровокованої Кремлем війни проти України. Головний аргумент зводиться до того, що у Заходу можливостей продовжувати війну більше, аніж у Росії. Про це російський політолог і експерт у галузі р...

ЗСУ на повну готуються до контрнаступу: На вихідних в Україну прибули "десятки" танків Leopard 2 і БМП Marder

середа, 29 березень 2023, 15:44

Минулими вихідними в Україну прибули "десятки" німецьких танків Leopard 2 і бойових машин піхоти Marder. Про це з посиланням на свої джерела пише німецьке видання Bild. . За даними журналістів, мова йде про поставку "до 21" танка Leopard 2 в передтопов...