"Це не війна, нах...й, це бл…, пекло єб...че": Окупант пожалівся на умови на фронті й неймовірні втрати (аудіо)

Російські окупанти дедалі більше жаліються на пекло на фронті в Україні. Вони мріють повернутися до Росії, хоча розуміють, що це майже нереально, оскільки втрати особового складу дуже масштабні. Про це один із військових путінської армії розповів в телефонній розмові своєму другу. Відповідне аудіоперехоплення опублікувало Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.

"Це не війна, нах..й, це бл…, пекло єб..че. Ні забезпечення, ніх…я немає! Як собаки єб…ні живемо по ямах, нах…й. По бліндажах, по всілякому гівну, бл…, шаро…бомось, с…ка, так ще і воювати доводиться", – зазначив окупант.

Він також розповів, що загарбники бідкаються через відсутність поставок їжі. Так, одного разу вони два дні просиділи у якомусь погребі та їли сиру картоплю.

Загарбник зізнався, що мріє повернутися до Росії, але шансів на це дуже мало.

"Мені сказали, я звідси можу поїхати хіба що "300-м" або "200-м", нах…й", - сказав він.

Крім того, російський військовий розповів про великі втрати в путінській армії.

"Як кошенят кидають туди-сюди, а нас все менше і менше. Ми сюди заїхали, у нас 240 осіб було розкидано вздовж фронту. Нас залишилося 94, нах…й. Нас щодня їде по двоє, троє, бл… - хто "300", хто "200", нах….й. Я кажу тут квест виживання, нах…й, а ми тут нікому не потрібні", – резюмував окупант.

"Ніхто не вірить у наші червоні лінії": Пропагандисти Кремля влаштували істерику через передавання F-16 Україні

четвер, 1 червень 2023, 22:43

Російських пропагандистів охопила істерика через передавання винищувачів F-16 Україні, повідомляють Патріоти України. "Ніхто не вірить у наші червоні лінії, їм тепер не цікаво грати з нами", - переймаються кремлівські посіпаки, обговорюючи новини про п...

«Вагнерівцям» не вдається забратися з-під Бахмута – ЗСУ не відпускають

четвер, 1 червень 2023, 22:07

Найманці російської терористичної організації Група Вагнера все ще не вийшли з-під Бахмута, і зараз у них чергова нова дата «виведення». Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр в ефірі телемарафону. . Раніше ватажок Групи «Вагнер» ...