В окупованому Маріуполі мешканці отримують 5 літрів питної води на тиждень. Про це повідомляє Маріупольська міська рада, передають Патріоти України.
Щоб потрапити до пунктів набору, жителі змушені займати чергу з самого ранку. У міськраді наголошують, що питна вода залишається однією з найбільш гострих проблем у окупованому місті. Щоб вижити, люди набирають воду у калюжах та каналізаційних колодязях. Але така вода небезпечна, оскільки по всьому місту розташовані стихійні поховання та сміття.
"Вже більше двох місяців окупанти блокують маріупольцям доступ до чистої питної води в необхідній кількості. Люди вимушені стояти у черзі чи шукати якість альтернативні варіанти. При цьому якість води, яка є, взагалі ніхто не перевіряє. Загарбники в центрі Європи зробили так, що вода стала справжнім золотом", - наголосив мер Маріуполя Вадим Бойченко.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....