"Це непросте рішення, але...": Ісландія припиняє роботу свого посольства в Москві

МЗС Ісландії ухвалило рішення про призупинення роботи свого посольства в Росії, починаючи від 1 серпня. Також Рейкʼявік вимагає від Москви аналогічного кроку. Про це інформує пресслужба МЗС Ісландії, передають Патріоти України.

Повідомляється, що російського посла вже викликали до МЗС, де йому повідомили про це рішення. Також в Ісландії вимагають від Росії обмежити діяльність свого посольства на території країни відповідно до статті 11 Віденської конвенції про дипломатичні зносини та знизити рівень дипломатичного представництва.

"Це непросте рішення, оскільки Ісландія підтримує багаті відносини з народом Росії від моменту здобуття нами незалежності 1944 року. Однак нинішня ситуація просто не дозволяє невеликій дипломатичній службі Ісландії мати посольство в Росії", - заявила міністерка закордонних справ Тордіс Гильфадоттір.

У відомстві зазначили, що таке рішення не є остаточним розривом дипломатичних відносин. У Рейкʼявіку заявили, що відновлять роботу посольства в Москві, коли це дозволятимуть умови.

СБУ і НАБУ затримали мера Сум на хабарі у 2 мільйони

понеділок, 2 жовтень 2023, 21:52

Сумського міського голову затримали на гарячому разом із директором департаменту міської ради. Чоловіки брали хабарі. Посадовці займалися корупцією з листопада 2022 року. Тепер їм повідомили про підозру, інформують Патріоти України. Чоловіків затримали...

Окупанти атакували склад матеріалів ДТЕК на Дніпропетровщині

понеділок, 2 жовтень 2023, 21:28

У понеділок, 2 жовтня, росіяни атакували склад матеріалів ДТЕК в Дніпропетровській області - пошкоджено обладнання. Про це пише ДТЕК, передають Патріоти України. Повідомляється, що пошкоджень зазнали кабелі, трансформатори, роз’єднувачі та інше обладна...