"Це неприйнятно!": МЗС викликало посла Угорщини через заяви про угорську автономію

У МЗС Іштвану Ійдярто вручили ноту протесту.
Іштван Ійдярто. Фото: скріншот з відео.

МЗС викликало посла Угорщини в Україні Іштвана Ійдярто в зв'язку з його недавніми висловлюваннями про автономію угорської національної меншини в Україні. Про це повідомляє прес-служба відомства, передають Патріоти України.

Послу було сказано про неприйнятність його заяв про автономію угорської національної меншини в Україні та блокування угорською стороною діяльності Комісії Україна - НАТО. У МЗС Ійдярто вручили ноту протесту. В ході бесіди було додатково зазначено, що закон про освіту не порушує права українців угорського походження, а навпаки дає їм можливості кращої самореалізації в Україні, що було підтверджено Венеціанською комісією.
1 грудня в інтерв'ю Ійдярто заявив, що вивчати українську мову особисто йому "дуже складно, тому що є плутанина з російським". Також він сказав, що Угорщина продовжить блокувати роботу ради Україна-НАТО, оскільки вважає прийнятий закон про освіту таким, що порушує права людини.

Підбурював громадян України до держзради: СБУ повідомила про підозру співробітнику Генштабу РФ

середа, 27 травень 2020, 0:32

У 2017 році підозрюваний, зокрема, схилив заступника керівника Протоколу Прем’єр-міністра України до державної зради. У СБУ зазначається, що підозрюваний перебуває у РФ на посаді начальника оперативного відділу розвідувального управління штабу Західног...

"Зеленський обіцяв, що українці побачать "дзвінки" Порошенку. Ось вони", - нардеп Гончаренко

середа, 27 травень 2020, 0:21

Депутат вважає, що за допомогою ДБР Зеленський "розправляється" зі своїм попередником. Депутат Верховної Ради Олексій Гончаренко на своїй сторінці в Facebook прокоментував скандал з "візитом" ГБР на виставку особистої колекції екс-президента України Пе...