"Це неприйнятно!": МЗС викликало посла Угорщини через заяви про угорську автономію

У МЗС Іштвану Ійдярто вручили ноту протесту.
Іштван Ійдярто. Фото: скріншот з відео.

МЗС викликало посла Угорщини в Україні Іштвана Ійдярто в зв'язку з його недавніми висловлюваннями про автономію угорської національної меншини в Україні. Про це повідомляє прес-служба відомства, передають Патріоти України.

Послу було сказано про неприйнятність його заяв про автономію угорської національної меншини в Україні та блокування угорською стороною діяльності Комісії Україна - НАТО. У МЗС Ійдярто вручили ноту протесту. В ході бесіди було додатково зазначено, що закон про освіту не порушує права українців угорського походження, а навпаки дає їм можливості кращої самореалізації в Україні, що було підтверджено Венеціанською комісією.
1 грудня в інтерв'ю Ійдярто заявив, що вивчати українську мову особисто йому "дуже складно, тому що є плутанина з російським". Також він сказав, що Угорщина продовжить блокувати роботу ради Україна-НАТО, оскільки вважає прийнятий закон про освіту таким, що порушує права людини.

"Будут лепить теперь историю про "распятого подростка?": Найманець "ДНР" вистрілив в 15-річну дівчинку та втік

неділя, 18 квітень 2021, 20:44

Член незаконних збройних формувань так званої «ДНР» вистрілив в дівчинку-підлітка і втік. Про це повідомив український блогер, який пише під ім'ям Фашик Донецький, передають Патріоти України.

Чехи побили "комсомольців ГРУ", котрих викликали до обложеного активістами посольства Росії в Празі

неділя, 18 квітень 2021, 20:15

Під час цього до місця мітингу прийшли група прихильників Росії, що складалася з 10 осіб. Один з противників рішення чеської влади включив гучномовець, проте мікрофон був вирваний у нього з рук. В результаті між прихильниками і противниками РФ трапилас...