
Президент України Володимир Зеленський попередив голів ОДА про відповідальність, якщо вони не погасять заборгованість із зарплат перед лікарями, які борються з коронавірусом. Про це глава держави сказав у зверненні до народу, яке записав у середу, 6 травня. Ролик був опублікований його прес-службою, передають Патріоти України.
"Ще в середині квітня уряд переказав кошти для виплати надбавок медикам, які протидіють COVID-19. Проте в окремих областях ці кошти не було виплачено. Я розумію, що це звернення можуть дивитися діти, тож не можу сказати всіх слів, яких заслужили окремі чиновники на місцях", – зазначив Зеленський.
Він наголосив, що таке ставлення до лікарів неприпустиме, і доручив усім головам обласних державних адміністрацій у найближчі дні погасити заборгованості. Чиновників, які цього не зроблять, за словами Зеленського, "позбавлять зарплат, а може й посад". У своєму зверненні президент також розкритикував окремих українських політиків, заявивши, що в них сидить вірус "хитрозробленості".
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...