"Це очевидно": Селезньов пояснив, чому Україні варто очікувати масштабні дронові та ракетні атаки найближчим часом

Російська Федерація має верифіковану та перевірену розвідувальну інформацію щодо розміщень об'єктів інфраструктури України. Саме тому останнім часом ворожі ракети прилітають по газорозподільчій, по газовидобувній галузі країни. Про це у коментарі YouTube-каналу РБК-Україна заявив колишній речник Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов, передають Патріоти України.

За його словами, необхідно розуміти, що наразі щонайменше 15 бомбардувальників Ту-95 та Ту-160 у РФ вже знаходяться напоготові для здійснення масштабної ракетної атаки по Україні.

"Чи станеться вона найближчим часом, чи, можливо, буде якась пауза, звісно, мені це невідомо. Але те, що росіяни мають ресурси для вчинення таких комбінованих ракетно-дронових атак - це очевидно. Так само очевидно, що ворог спрямовував свої удари по об'єктах енергетичної інфраструктури для того, щоб позбавити наших співгромадян електрики, відповідного тепла у їх оселях і створити максимально несприятливі умови для всіх наших мешканців", - розповів Селезньов.

На його думку, таким чином Росія, ймовірно, хоче зробити поступливішим український уряд під час виходу на певний перемовний трек. При цьому на такі дії РФ все ж варто зважати, адже російський диктатор Володимир Путін діє в такий спосіб, щоб досягти за будь-яку ціну пристойного для себе результату.

Саме тому наразі відбуваються атаки РФ по об'єктах, що жодного відношення до українських Сил оборони не мають. Селезньов впевнений, що найближчим часом такі випадки будуть повторюватись, адже погодні покажчики не покращуються. А отже, масштабні дронові та ракетні атаки варто очікувати в тому числі найближчим часом.

"Я думаю, що не варто недооцінювати противника. Вони мають верифіковану та перевірену розвідувальну інформацію щодо розміщень наших об'єктів інфраструктури. Останнім часом ворожі ракети прилітають по газорозподільчій, по газовидобувній галузі нашої країни", - каже він. Ймовірно, ворог шукає можливості завдати удари в той самий момент, коли Україна буде найбільш вразливими.

Концерт Кобзона зібрав аншлаг, у росіян також висока утилізація автотранспорту та артилерії: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 15 січня

четвер, 15 січень 2026, 6:52

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 15.01.26 орієнтовно склали:

"Протокол безпеки": У МІ6 пояснили, як відрізнити "фальшивого" диктатора від справжнього Путіна

четвер, 15 січень 2026, 6:24

Російський диктатор Володимир Путін, за оцінками західних експертів, регулярно використовує двійників під час публічних заходів, щоб знизити ризики замаху на тлі війни проти України, передають Патріоти України з посиланням на публікацію видання The Sun...