"Це огидно!": Арахамія присоромив нардепів через поведінку під час засідань Ради (відео)

Лідер фракції "Слуга народу" в парламенті Давид Арахамія присоромив депутатів, які їдять на роботі або відволікаються на сторонні справи під час парламентських засідань, передають Патріоти України.

"Я бачив шоколадки тощо. Я знаю з точки зору трибуни, коли я підходжу до Разумкова, це виглядає огидно", – сказав він в інтерв'ю телеканалу "Прямий".

"Взагалі зал виглядає огидно. Хтось спиною сидить, одні з іншими спілкуються, зал напівпорожній здається, тому що люди не сидять на своєму місці", – продовжив політик.

Він сказав, що йому прикро за депутатів, коли їм потрібно "цілий день сидіти і на це дивитися". Водночас він підкреслив, що з розумінням ставиться до нардепів, яким потрібно дотримуватися режиму харчування.

"Азербайджанські війська прорвали фронт, і цей пролом Вірменії вже нічим закрити", - Бутусов про ситуацію в Нагірному Карабаху

понеділок, 19 жовтень 2020, 16:15

"27 вересня почався наступ Азербайджану в Карабасі і через три тижні на південному фронті азербайджанські війська прорвали фронт і цей пролом Вірменії вже нічим закрити. Вірніше, у Вірменії залишаються мотивовані бійці, залишається особистий героїзм, а...