
Лідер фракції "Слуга народу" в парламенті Давид Арахамія присоромив депутатів, які їдять на роботі або відволікаються на сторонні справи під час парламентських засідань, передають Патріоти України.
"Я бачив шоколадки тощо. Я знаю з точки зору трибуни, коли я підходжу до Разумкова, – це виглядає огидно", – сказав він в інтерв'ю телеканалу "Прямий".
"Взагалі зал виглядає огидно. Хтось спиною сидить, одні з іншими спілкуються, зал напівпорожній здається, тому що люди не сидять на своєму місці", – продовжив політик.
Він сказав, що йому прикро за депутатів, коли їм потрібно "цілий день сидіти і на це дивитися". Водночас він підкреслив, що з розумінням ставиться до нардепів, яким потрібно дотримуватися режиму харчування.
Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...
Україна розробляє нову систему для морських безпілотників, яка дозволить не знищувати, а затримувати та конфіскувати підсанкційні судна в Чорному морі. Про це заявив командир підрозділу ГУР МО з позивним "Дев'ятий" в інтерв'ю Business Insider, передают...