"Це Оля зробила її дорожче": Шарій показав свою віллу в Іспанії за три мільйони євро (фото, відео)

Днями в ЗМІ з'явилася інформація, що Анатолій Шарій живе на віллі, розташованій на "золотом узбережжі" Коста-Дорада в Іспанії, неподалік від Барселони.

Дружина Шарія на віллі в Іспанії. Фото: Фейсбук.

Проросійський блогер і лідер "Партії Шарія" Анатолій Шарій і його дружина Ольга Шарій показали фото і відео зі своєї вілли в Іспанії, повідомляють Патріоти України.

Днями в ЗМІ з'явилася інформація, що Анатолій Шарій живе на віллі, розташованій на "золотом узбережжі" Коста-Дорада в Іспанії, неподалік від Барселони. ЗМІ також припустили, що вартість будинку близько 1 000 000 євро.

Анатолій Шарій підтвердив, що мова йде про його будинок, але сказав, що його вілла коштує в три рази більше. Сьогодні лідер "Партії Шарія" опублікував фото і відео зі своєї вілли на своїй сторінці в Facebook. А його дружина опублікувала фото біля басейну.

"Оля цим (будинко, – ред.) успішно займається і вміє перетворювати щось вартістю в млн або просто землю в правильному місці в те, що вартує три. Розумні будинки, де клацанням все відкривається або закривається, де електрика виробляється буквально з сонця або з повітря, де чотири лінії системи безпеки дозволяють людям відчувати себе спокійно, де всі деталі "в тему" і де все продумано для того, щоб людина могла жити і радіти", – написав Анатолій Шарій.

З архіву ПУ. "Справжній паспорт покажіть!": Журналіста з Криму не пустили до Норвегії через Росію

вівторок, 2 березень 2021, 12:00

Олександру Мащенку запропонували подорожувати в Норвегію без візи з українським біометричним паспортом. Журналісту російської "Парламентской газеты" Олександру Мащенку, який проживає в Криму, відмовили у в'їзді в Норвегію через російський закордонний п...

"В Криму розташовані російські ракети та військові": Скабєєва не помітила, як "спалила" РФ під час критики слів Авакова

вівторок, 2 березень 2021, 11:45

"Постачати воду для російських військ і розгорнутих там ракет? Ми несемо якусь відповідальність? Є міжнародні зобов'язання у України в цьому питанні? Україна не повинна постачати воду в Крим до тих пір, поки Крим не повернеться до складу України. Це мо...