"Це Оля зробила її дорожче": Шарій показав свою віллу в Іспанії за три мільйони євро (фото, відео)

Днями в ЗМІ з'явилася інформація, що Анатолій Шарій живе на віллі, розташованій на "золотом узбережжі" Коста-Дорада в Іспанії, неподалік від Барселони.

Дружина Шарія на віллі в Іспанії. Фото: Фейсбук.

Проросійський блогер і лідер "Партії Шарія" Анатолій Шарій і його дружина Ольга Шарій показали фото і відео зі своєї вілли в Іспанії, повідомляють Патріоти України.

Днями в ЗМІ з'явилася інформація, що Анатолій Шарій живе на віллі, розташованій на "золотом узбережжі" Коста-Дорада в Іспанії, неподалік від Барселони. ЗМІ також припустили, що вартість будинку близько 1 000 000 євро.

Анатолій Шарій підтвердив, що мова йде про його будинок, але сказав, що його вілла коштує в три рази більше. Сьогодні лідер "Партії Шарія" опублікував фото і відео зі своєї вілли на своїй сторінці в Facebook. А його дружина опублікувала фото біля басейну.

"Оля цим (будинко, – ред.) успішно займається і вміє перетворювати щось вартістю в млн або просто землю в правильному місці в те, що вартує три. Розумні будинки, де клацанням все відкривається або закривається, де електрика виробляється буквально з сонця або з повітря, де чотири лінії системи безпеки дозволяють людям відчувати себе спокійно, де всі деталі "в тему" і де все продумано для того, щоб людина могла жити і радіти", – написав Анатолій Шарій.

З архіву ПУ. "Мене дуже непокоїть ватний прошарок оточення президента": Телеведучий "1+1" відмовився іти в Раду від "Слуги народу" і розкритикував Зеленського

субота, 8 серпень 2020, 17:00

"Я не можу дозволити собі депутатство суто матеріально, оскільки не маю достатньо накопичень або бізнесу, щоб наступні п'ять років не залежати ні від кого. Обмеження, пов'язані з виконанням депутатських повноважень, не дозволять мені додатково зароблят...

З архіву ПУ. "Конеферма как плацдарм, или Как ВСУ впритык подошли к Донецку", - Жирохов

субота, 8 серпень 2020, 16:00

Ситуація на фронті, як і раніше, залишається вкрай напруженою - окупаційна армія судорожно стягує всі наявні сили і засоби до лінії зіткнення, в черговий раз лякаючи місцеве населення черговим ЗСУ. Про це у своєму блозі пише 12 червня 2019 року військо...