"Це погана репліка з американських та ізраїльських БПЛА": У ЗСУ вказали на головну вразливість іранських дронів

Російська окупаційна армія почала активно застосовувати у війні проти України іранські безпілотники. Кремлівська пропаганда намагається розповісти про цю техніку, як про якесь наддосягнення і прорив, передають Патріоти України.

Проте насправді БПЛА, які Іран надав країні-агресорці, є лише поганою реплікою (копією) американських та ізраїльських безпілотників. Про це в ефірі телеканалу Freedom розповів речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий.

За його словами, Іран розробив цей вид озброєння на основі ізраїльських та американських БПЛА, які підібрали після збиття. При цьому такі безпілотники мають недолік – шум, який чути на багато кілометрів.

"Російська пропаганда видає іранські безпілотники, як якесь наддосягнення. Насправді це погана репліка з американських та ізраїльських, які їм вдалося підібрати після збиття. І він, наприклад, має такий недолік – він дуже шумний, його здалеку визначають за двигуном, який чути за багато кілометрів", – розповів Череватий.

Водночас у Східному угрупуванні військ ЗСУ запевнили, що протиповітряна оборона України вже працює над тим, щоб ефективно протистояти іранським БПЛА та знищувати до того, як вони досягнуть цілі.

"Наші ППО хлопці кмітливі. Те, що я бачу і знаю, що вони вже працюють над методиками того, як підібратися швидше та прибирати цю загрозу, у тому числі іранських безпілотників", – зазначив речник Східного угруповання військ ЗСУ.

У морпіха не було пів голови: Лікар-доброволець під обстрілами провів операцію на відкритому мозку захиснику Маріуполя

субота, 3 грудень 2022, 7:22

Нейрохірург Дмитро Кубряк без нейрохірургічних інструментів і під обстрілами провів операцію на відкритому мозку морпіху Павлу Самбуру в бункері заводу Ілліча в Маріуполі. А потім для обох був полон і звільнення. Вони шукали один одного, аби зустрітися...

Вважають за "подвиг": Окупанту, що загинув під час п’яної стрілянини з ФСБівцями в Херсоні, урочисто встановлять меморіальну дошку в рідному селі

субота, 3 грудень 2022, 6:58

Російському окупантові Сергію Обухову, якого було ліквідовано під час п'яної перестрілки зі співробітниками ФСБ у раніше окупованому Херсоні, встановлять пам'ятну дошку у його рідному селі Шилекша. Причиною його загибелі вирішили оголосити "виконання в...