
Українські захисники вбили у Маріуполі 2,5 тис. російських солдатів та поранили ще 5 тис. окупантів. Це понад 15% військових втрат ворожої армії. Про це розповіли під час брифінгу замкомандира полку Святослав "Калина" Паламар та офіцер управління розвідки Ілля Самойленко, передають Патріоти України.
Військові зараз перебувають на заводі "Азовсталь" та продовжують захищати територію комбінату. "Українські бійці вбили в Маріуполі 2,5 тис. російських військових і поранили ще 5 тис. окупантів – це понад 15% військових втрат їхньої армії. Ми також знищили понад 60 танків і пошкодили ще 30 – це 10% їхніх втрат", – розповів Самойленко.
Зазначимо, згідно з даними Генштабу ЗСУ, за час війни Росія втратила 25,5 тис. своїх солдатів. Також агресор залишився без 1130 танків, 2741 ББМ, 509 артилерійських систем та 199 літаків.
Новомосковськ у Тульській області всю ніч атакували дрони, в результаті було уражено завод "Азот", також фіксується пожежа на Новомосковській ГРЕС, передають Патріоти України. . Вибухи та прольоти БПЛА лунали кілька годин. Після атаки місцеві жителі ...
Колишнього начальника штабу Антитерористичного центру при Службі безпеки України Дмитра Козюру засудили до довічного позбавлення волі за державну зраду та співпрацю з російськими спецслужбами. Про це повідомив генеральний прокурор Руслан Кравченко, пер...