"Це послабить РФ, але я б застеріг від ілюзій, що Кремль завтра впаде через дефолт", - експерт

Запроваджені проти Росії санкції за вторгнення до України щодня дедалі більше ізолюють її від світової економіки та РФ дедалі більше стає схожою на СРСР. Проте це не означає, що Росія впаде вже завтра через дефолт. Про це колишній в.о. міністра економіки Павло Кухта розповів в ефірі "24 каналу", передають Патріоти України.

"Але це не означає, що країна-агресор завтра впаде. Вона зараз буде судитися. Теоретично Росія може аргументувати, що їй просто не дали заплатити за борги. Це їх послабить, але я б застеріг від ілюзій, що Кремль завтра впаде через дефолт", – розповів економіст.

Він уточнив, що РФ не впаде від того, що зараз США не дають їй заплатити за державними облігаціями. "Вони (росіяни – ред.) не зможуть залучати гроші з ринку, вони стають все більш токсичними, це заганяє їх у безвихідь, але, на жаль, це їх не знищить просто завтра", – сказав Кухта.

"Три банки, які відключили від SWIFT, тепер викреслені з світової фінансової системи. Це тепер не банки, а щось на кшталт Сбербанк СРСР", – додав він.

Проте, допоки хоч один банк Росії залишається підключеним до системи SWIFT, то всі інші можуть працювати через нього. Тому повністю система не ізольована. "Навіть якщо їх повністю відключать, то вони підуть через якийсь Іран чи Китай, будуть знаходити виходи. Не буває такої кулі, яка б вбила цього перевертня одразу", – пояснив експерт.

Джерело: 24 канал

В окупованому Донецьку обстріляли АЗС в центрі міста (фото)

вівторок, 29 листопад 2022, 12:29

В окупованому Донецьку потрапив під обстріл Ворошилівський район. Про це повідомляє так званий мер окупованого міста Олексій Кульомзін, передають Патріоти України.

Намагаються робити якісь висновки?: РФ припинила використовувати одну з концепцій своєї воєнної доктрини - британська розвідка

вівторок, 29 листопад 2022, 11:59

За останні три місяці російські війська в Україні переважно припинили розгортання у вигляді батальйонних тактичних груп (БТГ), інформують Патріоти України. Концепція БТГ відігравала важливу роль у російській воєнній доктрині протягом останніх десяти ро...