"Це повни п**дець": Окупанти досі не оговталися від удару по Макіївці і шукають винних. Перехоплення

Окупанти досі перебувають під враженням наслідків удару по скупченню мобілізованих у Макіївці. Росіяни обговорюють причини, що призвели до цього та заходи, які б допомогли убезпечити військових від смерті. Про це йдеться у телефонній розмові окупанта з приятелем, яку перехопила українська розвідка, передають Патріоти України.

Окупант зазначає, що удар по Макіївці – "це повни п**дець", але визнає, що подібні удар були й раніше. "Там просто все можна було грамотно зробити і людей не підставляти під удар. Розмістили б людей у лісі, бл**ь… А там просто в старому ПТУ розмістили всіх і все, *біться як хочете", – поскаржився загарбник.

Росінин поділився власними роздумами, що стало причиною інциденту. Зокрема, він визнав, що серед місцевих жителів на Донбасі дуже багато проукраїнськи налаштованих громадян, які "здають" позиції окупантів Збройним силам України.

"Причин багато. Причина, що близько розмістили до фронту людей. Причина, що на одній території розмістили людей, БК, транспорт і пальне. Причина і те, що дзвонили (мобілізовані. – ред.). Велике скупчення людей. Причина в тому, що є місцеві, які "здають" – фотографують, відео знімають і відправляють, кому потрібно. А ті вже завдають удар", – говорить окупант.


ЄС виписав штраф Угорщины: Орбан погрожує перекласти виплату на тих, хто допомагає Україні

неділя, 23 червень 2024, 11:53

Прем'єр-міністр країни Віктор Орбан пообіцяв компенсувати ці збитки за рахунок установ, які допомагали Україні у її боротьбі проти російського агресора, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg. Під час свого візиту до Берліна в п'ятницю Ор...

"Є об'єктивні речі": Огризко розповів, як Захід перейшов власні червоні лінії і які наслідки це матиме для РФ

неділя, 23 червень 2024, 10:57

Сполучені Штати дозволили завдавати ударів по території РФ далекобійними ракетами (до 300 кілометрів) - і цей процес прискориться. Все через те, що Захід перейшов власні "червоні лінії", які стримували їх у прийнятті рішень щодо війни в Україні останні...