"Це повни п**дець": Окупанти досі не оговталися від удару по Макіївці і шукають винних. Перехоплення

Окупанти досі перебувають під враженням наслідків удару по скупченню мобілізованих у Макіївці. Росіяни обговорюють причини, що призвели до цього та заходи, які б допомогли убезпечити військових від смерті. Про це йдеться у телефонній розмові окупанта з приятелем, яку перехопила українська розвідка, передають Патріоти України.

Окупант зазначає, що удар по Макіївці – "це повни п**дець", але визнає, що подібні удар були й раніше. "Там просто все можна було грамотно зробити і людей не підставляти під удар. Розмістили б людей у лісі, бл**ь… А там просто в старому ПТУ розмістили всіх і все, *біться як хочете", – поскаржився загарбник.

Росінин поділився власними роздумами, що стало причиною інциденту. Зокрема, він визнав, що серед місцевих жителів на Донбасі дуже багато проукраїнськи налаштованих громадян, які "здають" позиції окупантів Збройним силам України.

"Причин багато. Причина, що близько розмістили до фронту людей. Причина, що на одній території розмістили людей, БК, транспорт і пальне. Причина і те, що дзвонили (мобілізовані. – ред.). Велике скупчення людей. Причина в тому, що є місцеві, які "здають" – фотографують, відео знімають і відправляють, кому потрібно. А ті вже завдають удар", – говорить окупант.


Розпочалась "дипломатична битва" через ордер на арешт Путіна - Кулеба

п’ятниця, 24 березень 2023, 23:43

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявляє, що з метою виконання ордеру Міжнародного кримінального суду на арешт підозрюваного у скоєнні воєнних злочинів президента Російської Федерації Володимира Путіна розпочинається кулуарна дипломатичн...

В Кремлі відреагували на можливість арешту Путіна у нібито дружній Вірменії

п’ятниця, 24 березень 2023, 23:00

Речник кремлівського диктатора Володимира Путіна Дмитро Пєсков прокоментував рішення Вірменії ратифікувати Римський статут. Про це повідомляє "Радіо Свобода", передають Патріоти України. Журналісти запитала у Пєскова, чи влада РФ вже обговорювала рішен...