"Це правила, написані кров’ю": Кличко пояснив необхідність зупинки громадського транспорту під час тривоги

Мер Києва Віталій Кличко пояснив, чому було ухвалено рішення зупиняти рух громадського транспорту на час повітряної тривоги, передають Патріоти України.

В інтерв'ю Бабелю він заявив, що це рішення ухвалив Радою оборони міста за рекомендацією військових та спеціалістів ДСНС.

"Люди повинні вийти з транспорту і розосередитися. По-друге, критики дуже багато: "Навіщо ми виходимо з транспорту?" Тому що це правила, написані кровʼю. У Миколаєві влучили в зупинку, загинули багато людей, багато поранених. Ці правила для того, щоб уникнути трагедії", – сказав Кличко.

За його словами, ідеально було б облаштувати бомбосховища біля кожної зупинки, проте зробити це неможливо через брак грошей. Наразі гроші є виключно на підтримку критичної інфраструктури життєдіяльності міста, додав мер.

1 серпня влада Києва попередила, що робота громадського транспорту на час повітряної тривоги зупинятиметься. Пасажири столичного громадського транспорту матимуть змогу скористатися ним після відбою повітряної тривоги без повторної оплати проїзду.

"Ганьба! Яка ганьба!": Путін став дратувати своїх найближчих поплічників, - ЗМІ

понеділок, 3 жовтень 2022, 9:56

В оточенні Володимира Путіна зростає роздратування по відношенню до диктатора через те, що він вимагає результатів на війні з Україною, хоча йому регулярно доповідають про проблеми на фронті, втрату частини анексованих територій та про те, що війна фак...

ЗСУ змінили динаміку бойових дій на фронті і тепер можуть маневрувати, - глава Пентагону

понеділок, 3 жовтень 2022, 9:55

Збройні сили України змінили динаміку на полі бою і тепер мають можливості для маневру. Їм вдалося зрушити ситуацію на полі бою завдяки прогресу у просуванні в Херсонській області. Про це заявив міністр оборони США Ллойд Остін, повідомляє CNN. Він зазн...