"Це програшний варіант": Радник Зеленського не рекомендує йому говорити з Путіним тет-а-тет

Іван Апаршин заявив, що категорично проти дискусій новообраного президента віч-на-віч з Путіним без залучення до переговорів представників потужних країн.

Іван Апаршин. Фото: скріншот з відео.

Можливі переговори тет-а-тет обраного президента Володимира Зеленського з лідером країни-окупанта Росії Володимиром Путіним на тему Донбасу і Криму - "програшний варіант" для України. Таку думку вчора в ефірі каналу ZIK озвучив нинішній радник майбутнього глави держави з питань безпеки Іван Апаршин, передають Патріоти України.

"Один на один - це безперспективно <...> Що значить"прямі переговори"? Я б не радив президенту України зустрічатися сьогодні в такому форматі", - підкреслив він.
За словами Апаршина, він не вірить, що Путін "буде нам потім щось гарантувати". "Я повірю тільки тоді, коли до цього формату будуть залучені потужні країни, з якими він просто не зможе" грати "<...> Я б ніколи не сів за стіл переговорів з Путіним один на один. Це програшний варіант", - пояснив радник Зеленського.

Стефанчук заговорив про референдум щодо особливого статусу Донбасу

понеділок, 3 серпень 2020, 21:16

На референдум виноситься тільки одне питання, і його формулювання повинно бути чітким, а відповідь – або "так", або "ні", без варіантів. Питання про надання Донбасу особливого статусу може бути винесене на всеукраїнський референдум, результати якого бу...

ЗСУ отримали сучасні бронеавтомобілі зі шведської сталі

понеділок, 3 серпень 2020, 21:12

Українській армії передали бронеавтомобілі "Новатор". Техніку виготовили зі шведської сталі і обладнали системою пожежогасіння, котра може впоратись з загорянням за 2,5 с. Автомобіль розганяється до 120 км/год і може 50 км проїхати з пробитим колесом, ...