"Це просто огидно!": Філатов розкритикував партію Вакарчука за продаж квот у тервиборчкомах

Партія "Голос" нібито дала свої квоти в ТВЦ адвокатам відомого кримінальника.

Борис Філатов. Фото: соцмережі.

Мер Дніпра Борис Філатов розкритикував місцевий осередок партії «Голос» за те, що та нібито віддала свої квоти в територіальній виборчій комісії адвокатам, які пов'язані з місцевим авторитетним бізнесменом Олександром Петровським. Про це Філатов написав на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

«Партія Вакарчука «Голос» виглядає так само огидно, як кандидат в партію медіа-менеджер Коломойський (! ), і дала свої квоти в ТВЦ адвокатам кримінальних повноважень Нарік (!!). Так, так. Коли читаєш це, вір своїм очам. Всі ці Кіра Рудик і Ярослава Железняки, курва в телевізорах, бігають до західних посольств і розповідають про свою репутацію, бездарно ставлять директора телеканалу Коломойський!!! Навіть не розумію, скільки за це можна було б заплатити», - заявив мер Дніпра.

Як зазначають місцеві ЗМІ, мова може йти про сімейство адвокатів Текутьєвих, яких на початку вересня партія «Голос» призначила у ТВК. Також журналісти встановили, що Сергій Спекотно, який став головою Дніпропетровської обласної територіальної виборчої комісії від партії Зеленського «Слуга народу», є бізнес-партнером відомого в Дніпрі юриста Олексія Корнілова. Текуьєви є співвласниками консалтинговою компанією «Кортес», що прописана за тією ж адресою, що й офіс Корнілова.

"Гонім, як псів": Азербайджан вдарив по ЗС Вірменії із суперзброї (відео)

субота, 24 жовтень 2020, 17:46

Снаряд спочатку проходить повз вірменських позицій, потім робить розворот і б'є. Йдеться про баражуючий боєприпас азербайджанського виробництва, який отримав назву "Iti Qovan". Ці слова недавно були сказані президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим: в ...

З архіву ПУ. Тер носа і ховався за колоною: Тищенка "засікли" в Раді за дивним заняттям (відео)

субота, 24 жовтень 2020, 17:00

Після візиту до "куточка Добкіна" нардеп намагався голосувати із виключеною системою. У Раді помітили Миколу Тищенка, який належить до партії "Слуга народу", за дивними заняттями, передають Патріоти України. Поведінка депутата було, м'яко кажучи, незви...