"Це просто смішно": Гіркін розніс командування армії РФ за промахи на війні в Україні (відео)

Російський терорист, колишній "міністр оборони ДНР" Ігор Гіркін-Стрєлков розкритикував російське військове командування за спорудження неефективних ліній стримування на фронті Збройних сил Украни. За його словами, такі інженерні споруди застаріли, щонайменше, на 80 років, передають Патріоти України.

"Якби мені розповіли ще кілька років тому, що основною ставкою російського військового командування буде спорудження бетонних надовб, смуг з цих надовб, копання ескарпів, виливок бетонних бліндажів і укриттів і доставка їх на фронт з метою спорудження позицій протяжністю кілька сотень кілометрів, я б у це просто не повірив. Хоча б тому, що такого роду бетонні надовби могли б прекрасно зупинити танкову армію Гудеріана під Москвою", - заявив Гіркін під час чергового відеозвернення.

За словами терориста, такого роду залізобетонні конструкції на сьогоднішній день вже неефективні. "Можливо для німецьких танків Panzer III, для "Пантер" або навіть для "Тигрів" такі смуги з бетонних пірамід були б серйозною перешкодою, але зараз це мені особисто здається просто смішним", - сказав Гіркін.

Він також розповів, як захисники України можуть пройти ці російські укріплення."Як людина, що знає можливості сучасного озброєння, я прекрасно розумію, що один постріл УР-77 зробить в такому проході хорошу дірку. А якщо за цим УР-77 пустити пару ІМР (інженерних машин розгородження), прикривши їх відповідним чином, то вони просто своїми ковшами розсунуть ці споруди і дуже швидко розчистять прохід для танків та іншої бронетехніки", – додав російський терорист.

Ющенко розповів, як приймав удома Путіна та старанно уникав "неправильного" слова

середа, 8 лютий 2023, 22:00

Третій президент України Віктор Ющенко розповів, як приймав диктатора Путіна на своїй дачі в в Нових Безрадичах. За його словами, диктатора зацікавила стародавня українська піч та косівська кераміка. Про це Ющенко сказав в інтерв'ю "Гордону", передають...

У Слов’янську затримали зрадницю, яка наводила російські ракети на позиції ЗСУ

середа, 8 лютий 2023, 21:28

У Слов’янську Донецької області місцева мешканка допомагала окупантам наводити ракети та здавала позиції ЗСУ. Про це повідомляє Донецька обласна прокуратура, передають Патріоти України. У січні 2023 року жінка через соціальні мережі передавала представ...