Це провал: Британська розвідка оцінила результати наступальної операції російських загарбників на Донбасі

Росія може розцінити провал у захопленні всієї Донецької області як невдачу у досягненні своїх максималістських цілей в Україні. Про це йдеться у звіті Міноборони Великобританії.

Зазначається, що 11 серпня російські ЗМІ повідомили, що глава "ДНР" Денис Пушилін заявив, що дату проведення "референдуму про приєднання ДНР до Росії" буде оголошено після "повного звільнення ДНР".

Водночас у червні журналісти-розслідувачі опублікували докази стратегії планування "ДНР" щодо проведення такого "референдуму" та забезпечення того, аби щонайменше 70% голосів було віддано за приєднання до Росії.

"Цілком імовірно, що Росія перебуває на етапі планування проведення референдуму, хоча поки незрозуміло, чи прийняте остаточне рішення щодо проведення голосування", - заявили в Міністерстві оборони Великобританії.


Знайшли "метод": На Уралі хочуть відправити двієчників на військові заводи

середа, 29 листопад 2023, 10:59

У Свердловській області хочуть відправити на військові заводи Уралу дев'ятикласників, які не склали державні іспити, передають Патріоти України. Як пише The Moscow Times, таку пропозицію розглядають Законодавчі збори області. Це назвали "можливістю осв...

"Помилки робляться "з усіх боків": The Economist написав про політичну гризню в Києві й падіння рейтингу Зеленського

середа, 29 листопад 2023, 10:57

"The Economist" пише, що паралельно з похмурою реальністю окопної війни стає дедалі більш напруженим "політичне поле битви" у Києві, президент Володимир Зеленський вбачає конкурента в головнокомандувачі ЗСУ Валерії Залужному, а політична гризня шкодить...