Це провал: Британська розвідка оцінила результати наступальної операції російських загарбників на Донбасі

Росія може розцінити провал у захопленні всієї Донецької області як невдачу у досягненні своїх максималістських цілей в Україні. Про це йдеться у звіті Міноборони Великобританії.

Зазначається, що 11 серпня російські ЗМІ повідомили, що глава "ДНР" Денис Пушилін заявив, що дату проведення "референдуму про приєднання ДНР до Росії" буде оголошено після "повного звільнення ДНР".

Водночас у червні журналісти-розслідувачі опублікували докази стратегії планування "ДНР" щодо проведення такого "референдуму" та забезпечення того, аби щонайменше 70% голосів було віддано за приєднання до Росії.

"Цілком імовірно, що Росія перебуває на етапі планування проведення референдуму, хоча поки незрозуміло, чи прийняте остаточне рішення щодо проведення голосування", - заявили в Міністерстві оборони Великобританії.


"Стаканні війська": Мережу розбурхали кадри з мобілізованими в РФ, яких збираються кинути на війну проти України

неділя, 25 вересень 2022, 9:00

У мережі з'явилося нове підтвердження того, що часткова мобілізація в Росії торкнулася осіб із алкогольною залежністю. Причому "стаканні війська" зазнають "втрат" ще до того, як потрапили на фронт, передають Патріоти України. . Відповідне відео зняв,...

"Азовці" пройдуть у Туреччині реабілітацію: Посол України розкрив деталі обміну полоненими

неділя, 25 вересень 2022, 8:50

Командири з "Азовсталі", звільнені з російського полону, перебуватимуть у Туреччині до кінця війни. Вони житимуть у спеціальному закладі та пройдуть реабілітацію, передають Патріоти України. Про це розповів посол України в Туреччині Василь Боднар у ко...