"Це приголомшлива цифра": Ексголова ЦРУ розповів, скільки російських генералів ліквідували в Україні та завдяки чому

Старшим командирам РФ особисто доводиться прибувати на передову та командувати на місці, адже українські війська глушать незахищений радіозв’язок окупантів. Про це розповів ексдиректор ЦРУ, екскомандувач Центрального командування США та силами США і НАТО в Іраку й Афганістані генерал Девід Петреус в інтерв’ю, передають Патріоти України.

"Наразі вбито щонайменше 10 чи 11 російських генералів. Це приголомшлива цифра, особливо якщо врахувати, що вся армія США втратила одного генерала протягом десятиліть бойових дій в Іраку й Афганістані. А отже, це потужний удар по системі управління російських сил. І ви можете собі уявити, що чисельність (ліквідованих – ред.) командирів батальйонів і бригад у рази перевищує чисельність загиблих генералів", – розповів Петреус.

Він також вказав на те, що українські війська глушать незахищений радіозв’язок російських військових. Через це старші командири окупантів особисто прибувають на передову, де й зустрічають смерть.

"В такій ситуації відсутність зв’язку між командним складом та нижчою ланкою вимагає, щоб генерали, командири бригад, полків і батальйонів особисто з’являлися на передовій, виходили зі своїх машин, і в цей час вправні українські снайпери просто прибирають їх", – пояснив ексглава ЦРУ.

Джерело: Укрінформ

Російські окупанти атакували Одещину ракетами

четвер, 23 березень 2023, 23:52

Українська протиповітряна оборона знищила дві авіаційні ракети Х-59, якими російські окупанти атакували Одещину. Про це повідомляє оперативне командування "Південь", передають Патріоти України. "Близько 21:30 ворог намагався атакувати Одещину російськи...

Мав боротися... із відмиванням грошей: Сина російського генерала звільнили з впливової посади в Раді Європи

четвер, 23 березень 2023, 22:52

39-річний росіянин Ігор Небиваєв більше не є виконавчим директором програми Ради Європи по боротьбі з відмиванням грошей Moneyval після того, як ЗМІ пов’язали його батька з російською Службою зовнішньої розвідки. Про це повідомляється на сайті Ради Євр...