
Важливим питанням нацбезпеки Угорщини є відсутність спільного кордону з РФ. Річ у тім, що є погані спогади про це. Таку думку висловив прем’єр-міністр Віктор Орбан у межах саміту “Вишеградської четвірки”, повідомляють Патріоти України з посиланням на Telex.
Говорили лідери Чехії, Польщі, Словаччини та Угорщини, зокрема, про війну в Україні. Щоправда, атмосфера була напруженою через розбіжності щодо цього питання. Так, усі 4 країни погодилися, що напад РФ на Україну є грубим порушенням міжнародного права, і нашій державі слід допомогти.
Водночас Орбан заявив, що здобути перемогу у війні не зможе ні Україна, ні Росія. На переконання Орбана, конфлікт може бути вирішений лише за столом переговорів, які мають початися якомога швидше, щоб зберегти більше життів.
Говорити про воєнних злочинців (зокрема Путіна) угорський лідер відмовився, мовляв, з цим краще розбиратися після війни.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...