"Це питання нашої нацбезпеки": Орбан висловився щодо спільного кордону з РФ

Важливим питанням нацбезпеки Угорщини є відсутність спільного кордону з РФ. Річ у тім, що є погані спогади про це. Таку думку висловив прем’єр-міністр Віктор Орбан у межах саміту “Вишеградської четвірки”, повідомляють Патріоти України з посиланням на Telex.

Говорили лідери Чехії, Польщі, Словаччини та Угорщини, зокрема, про війну в Україні. Щоправда, атмосфера була напруженою через розбіжності щодо цього питання. Так, усі 4 країни погодилися, що напад РФ на Україну є грубим порушенням міжнародного права, і нашій державі слід допомогти.

Водночас Орбан заявив, що здобути перемогу у війні не зможе ні Україна, ні Росія. На переконання Орбана, конфлікт може бути вирішений лише за столом переговорів, які мають початися якомога швидше, щоб зберегти більше життів.

Говорити про воєнних злочинців (зокрема Путіна) угорський лідер відмовився, мовляв, з цим краще розбиратися після війни.

Штурмовики Шторм Z страшно розлючені "кілалавам" й записали відеозвернення до Путіна, типу "страдалі, ваєвалі..." (відео)

неділя, 26 травень 2024, 9:05

В оприлюдненому ресурсом повідомленні йдеться: "Дощові черв'яки, вони ж зеки-недобитки просять недофюрера розібратися, чому чинуші в кабінетах "хамськи" штовхають "спецконтингент". . Зокрема, колишні ув'язнені на записаному відео стверджують, що держа...

"Той, хто поінформований і попереджений, - сильніший": Зеленський назвав країни, які хоче окупувати Росія

неділя, 26 травень 2024, 8:48

Президент України Володимир Зеленський висловив думку про те, що наступними цілями агресорки Росії можуть бути країни Балтії - Естонія, Литва, Латвія, а також Молдова та Казахстан. Про це глава держави сказав в інтерв'ю виданню "Власть". З його слів, у...