
Важливим питанням нацбезпеки Угорщини є відсутність спільного кордону з РФ. Річ у тім, що є погані спогади про це. Таку думку висловив прем’єр-міністр Віктор Орбан у межах саміту “Вишеградської четвірки”, повідомляють Патріоти України з посиланням на Telex.
Говорили лідери Чехії, Польщі, Словаччини та Угорщини, зокрема, про війну в Україні. Щоправда, атмосфера була напруженою через розбіжності щодо цього питання. Так, усі 4 країни погодилися, що напад РФ на Україну є грубим порушенням міжнародного права, і нашій державі слід допомогти.
Водночас Орбан заявив, що здобути перемогу у війні не зможе ні Україна, ні Росія. На переконання Орбана, конфлікт може бути вирішений лише за столом переговорів, які мають початися якомога швидше, щоб зберегти більше життів.
Говорити про воєнних злочинців (зокрема Путіна) угорський лідер відмовився, мовляв, з цим краще розбиратися після війни.
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...