"Це рішення прагматичне": Резніков назвав справжню причину, чому Захід затягує з винищувачами для України

Міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що винищувачі F-16 потребують обслуговування і великих фінансових витрат. Саме тому західні союзники затягують із наданням Україні сучасної авіації. Про це глава Міноборони заявив під час брифінгу, передають Патріоти України.

Як зазначив Резніков, F-16 є найскладнішою та найдорожчою системою, яка потребує обслуговування, запчастин, а головне – озброєння. "Це рішення прагматичне і партнери рахують гроші, всі рахують гроші, рахують гроші своїх платників податків. Відповідно, прийняти рішення дати нам літаки це означає, що всі країни мають бути готові дати літаки, запчастини і обслуговування. І це буде мова вже йти не про сотні мільйонів допомоги, а мільярди. І тому треба дати належне нашим партнерам, бо якщо вони приймають рішення, то вони дуже відповідальні і вони виконують свої обіцянки", - сказав міністр.

Він також нагадав, що в травні минулого року США передали Україні гаубиці M777 і вони продовжують забезпечувати їх запчастинами дотепер. "Тому це питання прийняття прагматичного рішення, я вірю оптимістично, що воно буде", - зазначив міністр оборони.

Новий акт перекроювання кордонів Балтії: РФ самовільно прибрала з річки Нарви естонські маркувальні буї

четвер, 23 травень 2024, 17:48

Не встиг світ відреагувати на раптовий випад та відкат Росії щодо одностороннього перегляду держкордону з Фінляндією та Литвою, як Московії здійснила нову провокацію в тому ж роді. Російські прикордонники прибрали з Нарви кілька десятків буїв, які Есто...

Має врахувати "уроки війни в Україні": Лукашенко призначив нового начальника генштабу

четвер, 23 травень 2024, 17:39

У четвер, 23 травня, самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко призначив нового начальника генштабу - першого заступника міністра оборони. Про це повідомляє видання "БЕЛТА". До цього часу Павло Муравейко був першим заступником держсекрета...